Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet neki agyrazkodasa vagy...

Viktoria1978 kérdése:

Lehet neki agyrazkodasa vagy vmi mas baja? Most nyugodtan alszik.

Figyelt kérdés
6 es felhonapos babam ült az ölemben, en nekidölve ültem a kanapen, aztan hirtelen eröböl hatradobta magat, beverte hatul a fejet a bordamba, nem sirt fel, nezte a tv-t, ugy kellett neki szolni, hogy haliho.

2013. szept. 8. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A bordádba???

Ugyan már :)))


Majd akkor aggódj, ha az ágyról, pelenkázóról esik le, de még akkor sem kell ügyeletre rohanni vele.

Lesznek még cifra balesetei, egy kis ütközés a bordáddal említésre se méltó, naponta megesik az ilyen.


(mellesleg ne nézzen már tv-t egy ilyen pici baba, az sokkal többet árt neki, mint a bordáid)

2013. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kisgyerekkoromban szokásom volt leugrálni a lépcsőről..., egyszer nem kaptak el időben a szüleim, és megrepedt a koponyám.
2013. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
En neztem a tv-t, kicsit leültem vele, az a müsor volt ahol bakik vannak. Nem vagyok teljesen hülye, hogy a tv nezesre szoktassam a kisfiam, vannak ennel sokkal jobb, erdekesebb dolgok i. Köszönöm a valaszt, leb...st azert nem vartam, de megegyszer köszönöm.
2013. szept. 8. 21:12
 4/12 A kérdező kommentje:
Miert kell a kicsiknek felsirniuk, ha beverik a fejüket? Az gond ha nem sir fel?
2013. szept. 8. 21:14
 5/12 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy semmi baja nem lett, csak elbambult.

Hányás, aluszékonyság erre kell figyelni. Azért ha beüti a fejét mert elesik, vagy leesik vhonnan jó jel ha felsír - ezek után figyelni kell.

2013. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
En annyira szeretem a kisfiam, rossz belegondolni, hogy mi var meg rank, hanyszor fogja ram hozni a szivbajt. De ez normalis, minden gyerek esik-kel, szetveri magat. Egy kicsit tartok mindentöl, nagyon feltem. Kepes vagyok a legkisebb puffanasokat felnagyitani. A ferjem nyugtat mindig.Ez normalis dolog, hogy tulsagosan aggodok? Ti is igy vagytok, vagy mar megszoktatok?
2013. szept. 8. 21:21
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kell felsírniuk,ha leesnek valahonnan.Pl:ágy,pelenkázó,mászóka stb..

Azért kell felsírniuk,hogy ezzel jelezzék azt,hogy nem vesztették eszméletüket!

Nyugi,semmi,de semmi baja nem lehet ettől a babádnak.

Azért nem sírt,mert nem történt semmi.Nem fájt neki,észre sem vette! :)

Egy gyermekápolónő

2013. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egy esetleges agyrazkodas eseten mi törtenik a gyerekkel? Sokszor hallom olvasom agyrazkodas, a tüneteket is tudom, de nem tudom, mik a következmenyek.
2013. szept. 8. 21:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én 16 hónapos gyerekem a kanapé tetejéről /nem az ülő részéről/ bukfencezett le és fejjel érkezett, egy kicsit sírt ennyi. Ma a sürgősségin kötöttünk ki mert a nagy faszékkel együtt eldűlt és az ujja a támla alatt maradt, nem tört el. Mi ebből a tanúság? Többet nem ugrálok ilyen könnyen a kórházba vele.
2013. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Vki irta, hogy a gyerekek gumibol vannak, en is ugy latom, hogy ez igy van:)
2013. szept. 8. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!