Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lesz valami baja 6 hónapos...

Lesz valami baja 6 hónapos babámnak ha már napi 3 szori tápszert váltok ki szilárd táplálékra?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy naponta ő 7-8 alkalommal eszik.

Éjjel 3 szor ébred tápszert inni.

nappal általában 4-5 alkalommal eszik.

Eddig napi 2 szer kapott vagy sárgarépát, vafy krumplit, vagy barack pürét, vagy almát, vagy banánt, vagy sütő tököt, ma kapott pici darált csirke húst is a főtt turmixolt sárgarépába.

Eddig naponta 2 szer amikor kapott hozzá táplálást akkor már nem adok olyankor neki tápszert mellé csak gyümölcs levet hígítva vízzel.

Szabad e már le váltani napi 3 szori étkezést, ha éjjel csak tápszert iszik és meg van a tápanyag bevitele?

Ez úgy nézne ki hogy éjjel tápszer utolsó éjjeli tápszer 6 kor van, tízorai hozzátáplálás gyümölcsel, ebéd tápszer+ főzelék, uzsonna zöldség, vacsora tápszer.



2014. márc. 11. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
simán kiválthatod,semmi baja nem lesz!!
2014. márc. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz gond. 6 hónaposan mindkét gyerekemnél szintén 3 étkezés volt kiváltva.

-Gyümölcs (vagy tízóraira vagy uzsonnára)

-Főzelék (ebédre)

-Tejpép (velünk vacsorára) - elalváshoz ugyanúgy kapott tápszert.

2014. márc. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mennyit eszik kanalasból? Megeszik 150-200 Milit?

Ha egy étkezésre megeszik ennyit, csak akkor válts ki egy másik étkezést.

Eszik minden féle gyümölcsöt?

Alma, körte, barack, szilva, sütőtök, banán, mandarin?

Ha minden gyümölcsöt eszik, akkor jönnek a zöldségek.

Répa, burgonya, tök, zeller, cukkini, cékla, borsó...

Ha ezeket eszi, akkor válts ki egy harmadik étkezést

2014. márc. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ehet már körtét is nem is tudtam? Nem eszik meg 200 ml még tápszerből sem nem hogy még főzelékből.

100 ml max.

2014. márc. 11. 16:54
 5/5 anonim válasza:
Az én Lányom is 6 hónapos és 5 hónapos korától hozzátáplálok. Én már teljesen kiváltottam a nappali étkezéseket. Hajnali 3-kor tápit kap, ha felkel 6-kor akkor is, majd 10-kor gyümölcsöt+tejpépet, 13-kor főzeléket, 17-kor tejpépet+gyümit (v főzeléket), 20-kor pedig tápszert.
2014. márc. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!