Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babát lehet valami...

2 hónapos babát lehet valami más fürdetővel fürdetni a gyógyszertárin kívül?

Figyelt kérdés
Annyira undi ahogy úszik a vízen az a krémes hártya, ráadásul hosszú a haja, abba is beleragad.
2014. márc. 11. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet. A Gabit próbáljátok ki, nagyon jo :)
2014. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne.

Gyakorlatilag bármivel fürdetheted, amit elbír a bőre.

Enyémek csak a BABÉ termékeket bírták (bírják).

2014. márc. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igazából azzal fürdeted, amivel akarod, de 6 hónapos korig nem szokták javasolni, sem a védőnő, sem a gyerekorvos, hogy gyógyszertári készítményeken kívül mással fürdesse a szülő a gyereket.

De nyilván mindenki azt használ, amit akar.

2014. márc. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én meg csak tiszta vízzel fürdettem kb. fél éves koráig és illatosabb volt mint a tesója anno a babafürdetőkkel. :) Csak a haját mostam Babe samponnal, más vegyszert nem használtam. Nekem a gyerekdoki nem írta ki a fürdetőt, ő mondta, hogy elég a víz.
2014. márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Senki nem kényszerít rá, hogy ezt használd, nyugodtan cserélj. Sajnos ajánlani más fajtát nem tudok, mert a férjem lassan 30 évesen is ezzel fürdik, mert minden más tusfürdőtől, csodaszertől szörnyű lesz a bőre (ekcémás), így nem kockáztatunk a kisfiúnknál. Ha cserélsz, akkor viszont figyeld a bőrét, hogy nem okoz-e irritációt, bármi problémát.
2014. márc. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A mi babánk is 2 hónapos, már 1 hónapja a Sövénykúti Kecsketejes szappant használjuk, azóta nem száraz a bőre sem. Nem reklámnak szánom, de nekünk bejött. A fürdetőt én is utáltam.
2014. márc. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én feloldottam egy kis forró vízben a fürdetőkrémet és pumpás flakonba tettem, így olyan kellemes tusfürdős állaga lett és jó használni. Bevallom magamra is kipróbáltam és az extrém száraz bőrömnek nagyon jót tett. Amúgy a te gyereked a te felelősséged, bármivel fürdetheted, ami szerinted jó lesz neki, akkora a választék, hogy tuti találsz szimpatikusat.
2014. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kötözködésből kérdem, hanem kívmncsiságból. Nektek nem mondta a védőnő hogy úgy érdemes használni a gyógyszertári fürdetőt, ahogy az utolsó válaszoló írta?

Én pl. úgy csinálom, hogy rendszeresítettem egy poharat, abba teszek fürdés előtt belőle egy kanálnyit, forró vizet öntök hozzá, abban pillanatok alatt feloldódik, mehet a vízbe és csudijó vele fürdeni :) Nincs semmi bőrbaja a gyereknek, sőt még koszmós se lett.

Amúgy én pont ma próbáltam ki egy másfajta fürdetőt, sárga flakonos Johnsons. Ha bírja a bőre, flancolunk :-) és váltunk erre.

2014. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem dm.ben kapható vackokkal (Gabi, baba, Johsons felejtősek.) Babe pl nagyon jó.
2014. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!