Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy gond ha nem gyógyzsertári...

Nagy gond ha nem gyógyzsertári fürdetővel fürdetem a 10 hetes babát?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gond, ha nem érzékeny a bőre. Azért írja ki a doki, mert az a legallergiamentesebb, bár van olyan kicsi akinek a bőre erre is érzékeny. Fürdesd amivel gondolod, de ne legyen semmiképp sem erős illatú és allergén.
2013. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem baj, a sima víz is megteszi.
2013. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mivel fürdeted?
2013. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az én kisfiam bőre extra érzékeny,újszülött korában sem volt már jó a gyógyszertári.már régóta a La Roche Posey-val fürdetem,én erre esküszöm.
2013. ápr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát ha ez vált be akkor miért lenne baj?ez egy elég jó márkájú termék..
2013. ápr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sima vízzel is fürdetheted, az még talán jobb is mint bármilyen fürdető
2013. ápr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondnak nem gond de nem is jó ha mondjuk Gabi vagy jonsonnal mosod ami tele van kemikáliával,illatanyaggal stb...sajnos fog még egész életében rengetek méreganyagot beszívni a bőre,de ne 10 hetesen...
2013. ápr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy indultunk mi is hogy veszek neki valami jobbat mint a gyógyszertári vacak ami összecsomósodik a vízbe sokak szerint. Erre a híres johnsons-tól ekcémás lett az oldala meg a hasa. Erre nagyon jó volt a halicar kenőcs. Szóval most úgy fürdetünk hogy bekenem az egész testét a kádba a kisfiamnak a gyógyszertárival és lemosom. Láss csodát 1 hét és elmúlt minden bőrpanasza. Most lesz 9 hónapos de mi ezt fogjuk használni sokáig az tuti. Bársonyos a bőre tőle!!Ja kenem az arcát is napközbe ha kifújta a szél vagy megkarmolta magát vagy tegnap megkapta a nap a legjobb kenőcs!!Jó babázást!!
2013. ápr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!