Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te melyiket választanád?

Te melyiket választanád?

Figyelt kérdés
[link]

2014. márc. 11. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mik közül, mert csak egyet tettél ki
2014. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]

én ezt néztem ki, bár még csak 14hetes vagyok :)

2014. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk egy pihenőszéket, Hintázik, rezeg, zenél és egy halacska lóg középen FP-es. De nem szereti a babám. Viszont a sima játszószőnyegen nagyon jól eljátszik annak nagyobb értelmét látom mint az ilyen székeknek. Ez az én tapasztalatom.
2014. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Bocs itt a másik


[link]

2014. márc. 11. 21:02
 5/13 A kérdező kommentje:

2-es !


Ne vegyél olyat. Mi olyat vettünk és összeszereltük, de másnap vittük vissza. 18kg-ig bír, de az 5 kg-os kisfiam nem mertem beletenni annyira instabil. A csavarok lyukai el vannak fúrva. Az lába kijár, nagyon gagyi fisher price utánzat. A szomszéd fisher price széke itt volt.. hát ég és föld a kettő.

A boltban ahol vettem elismerte a nő hogy gagyi és visszaadta a pénzt.

2014. márc. 11. 21:07
 6/13 anonim ***** válasza:
ha most szülnék én az elsőt választanám :)
2014. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, köszi:)
2014. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 lcs ***** válasza:
nagyon szépek, de én két gyerek után csak annyit szeretnék megosztani veled, hogy kb addig fog benne ülni a gyerkőc, amíg el nem tud fordulni valamelyik irányba (kb 3 hónapos koráig), utána már nem nagyon maradnak meg benne. vagyis bocsánat, nem általánosítani akarok, csak nekem mindkét gyereknél így volt, igaz nem ilyen székünk volt, de abszolút nem tudtuk kihasználni :( jobban járnál egy dönthető etetőszékkel, mert azt viszont jó sokáig tudod használni ;)
2014. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nekem is harmadik baba.

Etetőszék peg perego prima pappa

2014. márc. 11. 22:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk a második van, a 3:1-ben és nagyon szereti a kislányom, sokáig el van benne! Most 6 hónapos hiába forog, akkor is el van benne, én még pluszba akasztottam rá játékokat, szerintem még sokáig használni fogjuk :) nem bántam meg, hogy ezt vettük :) remélem tudtam segíteni :)
2014. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!