Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet tejallergia, ha a...

Lehet tejallergia, ha a tapszert es az anyatejet is sugarban hanyja vissza a baba?

Figyelt kérdés

Azt gondolnam laikuskent, hogy lehetetlen, hogy az anyatejre legyen allergias egy 1 honapos kisbaba, vagy ez hulyeseg?

Szoja alapu tapszert irt fel a gyerekorvos, azt viszont nem hajlando meginni.



2014. márc. 13. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én inkább refluxra gondolnék. Esetleg probaljatok ki egy AR tapszert . Az én babámmal is hasonló gondok voltak, az antireflux tapszer segített.
2014. márc. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet, nem csak allergia.

Ha túl sok levegőt nyel, nem tud büfizni, a beszorult levegő is visszatolhatja a kaját. Túl mohón eszik, ezért is visszajöhet.

És igen, a reflux. Érdemes lenne beutalót kérnetek egy hasi uh-ra vagy magánban elmenni (nem horror összeg, 5-6000 Ft körül van).

2014. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem. de azt jobban el tudom képzelni hogy mind a kettő nagyon gyenge a számára (mi is így jártunk) mondtam a dokinak és egyből kapott sűrűbb tápszert.
2014. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, futunk meg egy kort vele masik orvosnal!
2014. márc. 14. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!