Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok a Fisher prince...

Ajánlanátok a Fisher prince hintát?

Figyelt kérdés
a kislányom karácsonykor tölti az 5.hónapot.Szerintetek megéri meg venni?Nagyon aktív baba
2009. dec. 14. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Melyikre gondolsz?Erre a dzsungel vagy akváriumos hintára?

Az én lányaim nagyon szerette/szereti,de az az igazság,hogy ha már 5 hónapos a lánykád,sokáig már nem fogjátok tudni használni... Egyrészt 9kg-ig lehet használni,másrészt (legalábbis az én nagyobbik lányom)amikor már próbálkozott a felüléssel,akkor már nem nagyon tettszett neki a fekvés benne.Kb 6- 6,5 hónapos koráig használta.A kicsi lányom most 5,5hónapos,neki még bejön,de már ő is mostanában próbálkozik,hogy felüljön benne... :)

2009. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fisher price 3in1 hinta és pihenőszék.

[link]

29.500.-

2009. dec. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi msot adtuk el az akváriumos hintánkat, mert az én fiam már nagy... Szívemből szakadt. :)


Én nagyon szerettem anyukakánt, pl akkoriban, míg használtuk nem volt gond, hogy hogy üljek le a reggeli kávém mellé... :) Pocok be a hintába, és volt 10 szabad percem! :)


Olyan is volt, hogy nyűglődött napközben, és a hintában aludt el végül. :)


Viszont ha már ilyen nagy a kislányod, és aktív is, lehet, hogy a korának inkább már egy jumperoo lenne megfelelő. Az is volt nekünk, mozgékony babáknak kiváló találmány! Kb az ára is a hintáé körül mozog.

2009. dec. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha az az a hinta amit a 22.40-es válaszoló linkelt be,akkor az szerintem megéri.18 kg-ig használhatja és az nagyon jó,pláne,hogy rendes hintává átalakítható :)Az én lányom 2,5 éves(12,5 kg)és most nagyon elszomorodott,hogy nem tud kint hintázni a hó miatt.Mi most ennek a hintának nagy hasznát vennénk :)
2009. dec. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!