Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is sír ennyit nyolc...

Másnak is sír ennyit nyolc hetes babája?

Figyelt kérdés
Nyugtassatok meg,hogy ez elmúlik. Mindenért sír. Ha éhes,ha evett,ha kinyitja a szemét ébredés után azonnal sír. Állandóan a kezemben van lassan leszakad a hátam. Nagyon rövid időt van el egyedül,és persze ha elunta magát üvöltésbe kezd. Nem panaszkodás képpen írom ezeket,de egyszerűen a saját szükségleteimre nincs időm. Én nem tudom milyen az,hogy szoptatás után lerakom csicsizni,mert sír akkor is,és csak a karomban v. mozgó babakocsiban hajlandó aludni. Semmire nincs időm.
2014. márc. 14. 06:48
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát ezt sajnos magadnak köszönheted
2014. márc. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi,de nem ilyen válaszokat várok. Akinek nem ilyen a gyereke az nem tudja miről beszélek.
2014. márc. 14. 08:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Már megint egy okoska :-). Nem merült fel h esetleg vmi baja van? Pl.ha szopi utan is sír az màr furcsa. Lehet h éhes maradt? Vagy fàj a hasa ? Szerintem kérdezd meg a védőnőt mert kellenének időszakok amikor nem sír. Lehet hogy vannak ötletei. Séta alatt megnyugszik? Probálkozz kideriteni mi lehet a háttérben.
2014. márc. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én nagyobbik fiam is ilyen volt. Ő még néha a karomban sem nyugodott meg, úgy is üvöltött. Egészen 7 hónapos koráig tartott ez a nyűgös, sírós időszak, akkor elkezdett kúszni, és jobban kezdte érdekelni a környezete, mint én. A babakocsiban mindig megnyugodott, kint nagyokat aludt. Zuhanyozni, főzni is akkoriban úgy szoktam, hogy a babakocsiban volt, vagy a hordozóban, és énekeltem neki, esetleg a lábammal közben ide-oda tologattam a kocsit, ha szórakoztatva volt, akkor elvolt mellettem. Amúgy jobban szeretett függőlegesen a karomban lenni (7-8 hónapos koráig bukós volt), viszont a mei-tait valamiért nem szerette. Sokáig ringatva altattam, és amikor már legalább 20 perce elaludt akkor tettem le az ágyába. Később már nem volt ilyen gond, mert magától elaludt a kiságyban. Most már 2,5 éves, eljátszik szépen egyedül, segít nekem, nem anyás. Amúgy 4 hónaposan jött ki az első foga és onnantól folyamatosan a többi, lehet ez is zavarta.

Nemrég született a kistesója, és ő teljesen más, eszik-alszik, bár őt sem lehet rögtön letenni cicizés után, mert akkor felébred, olyankor bukik, hiába büfizik, egy darabig büfizős pózban kell tartanom, kb. fél óra, és utána hasra teszem le aludni, akkor nem ébred fel. Néha fájdogál a pocakja, de nem vészes, és nem egy túlzottan sírós baba.

2014. márc. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is van valami, ami még zavarja. Elvileg ennyit nem szoktak sírni. Lehet a pocija fáj szegénynek. Próbálj neki hasfájásra valami enyhe cseppet vagy teát adni. De mindenekelőtt beszélj a védőnővel, és NYUGI!!! :)
2014. márc. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
áhhh...nekem mindkét lányom ilyen volt. A kicsi még a kezemben is sírt, csak a hordozókendő volt jó neki az első pár hónaban abban létezett. A nagy 5 hónapig ordított, a kicsi 6 hónapig...kopp-kopp mert még csak 6,5 hós és csak mostanában hagyta el a sok sírást remélem most már végleg...
2014. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ez sajnos gyakori probléma, ennek a sírásnak rengeteg oka lehet, pl fejletlen az emésztőrendszere, vagy esetleg a sok tejcukrot nem tudja megemészteni. Tápszeres vagy anyatejes a baba?

Egyik babámnak is volt ilyen problémája, neki folyamatosan fel volt puffadva a pocakja, nagyokat pukizott és után megkönnyebbült kicsit. Te nem tapasztalsz ilyen tüneteket?

2014. márc. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Hasfájós,már sok mindent kapott,de nem igazán jó semmi. Nem is az a kimondottan hasfájós baba. Inkább minig felébred az emésztésére meg a nem akaratos kézmozgásaira. Hordozokendőre én is gondoltam,de félek nagyon hozzám lesz szokva,és uána nehé lesz a kiságyba való szoktatás. Reménykedem a vízválasztó három hónapos korban.
2014. márc. 15. 09:46
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja és csak anyatejet kap,és igen a babakocsiban képes 3 órákat aludni,de sétálni kell vele. Pedig kertes házban lakunk. Én lennék a legboldogabb,ha ki tudnám tenni a levegòre,de ahogy megáll a kocsi nem kell 10 perc ébren van.
2014. márc. 15. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!