Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csinálhatnám jobban,...

Hogyan csinálhatnám jobban, okosabban?

Figyelt kérdés
10 hónapos a babám. Mindig ölbebaba volt,de nem bántam,gonoltam,ha rám van szüksége,akkor ott vagyok. Pontosabban mindig ott vagyok,hiszen más nincs is,aki itt lehetne. Borzasztóan messze lakunk mindenkitől,itt még járda sincs,undvar sincs,szóval,a séta is nehezen megoldott,de megteszek mindent,minden nap levegőzünk.Nem is ez a lényeg,hanem,hogy mostanában,minden látható ok nélkül,mászás közben földhözvágja magát,a lábait veri a padlóba,és ordít. Én így képzelem a hisztit,dehát hol van még a dackorszak! Szóval egyre nehezebben bírom cérnával már az egészet. Nem tudom,hogyan lehetne rá hatni,mert próbálok neki elmagyarázni dolgokat,de még túl kicsi,nem érti meg. Kicsit kusza lett az írásom,de tényleg kivagyok már!

2014. márc. 14. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Enyém ugyanezt csinálta 8hónaposan 1hónapot,majd 12hónaposan és most csinálja 15hós korától.17hós múlt.Ha meghallja a nem szót,levágja magát és visít.Régebben még a fejét is verte a földbe.

Szerintem kinövik idővel,legalább is nekem mindig pont mikor fogai jöttek,akkor csinálta ezeket jobban.

2014. márc. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valóban nagyon hullámzó, az én egyévesem is már több ilyen "hisztizős" korszakon van túl, pedig még tényleg hol van az igazi hiszti. Úgyhogy semmi baj a babáddal, lesznek még ilyen időszakok vagy lesz egy-egy olyan nap, amikor kenyérre lehet majd kenni, aztán pedig semmi sem tetszik neki.
2014. márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ElsiNiki ***** válasza:
Szia! Eszembe jutott, hogy kizartatok-e mar, hogy valamilyen fájdalom eri mászás közben? ( kicsi térde, vagy hideg a padló es ez nem esik jol a kezenek, vagy megszurja egy morzsa, vagy becsipi a pelus a zacsijat, vagy bármi ilyesmi..) ha mindig hasonlo esetekben kezd sírni, én ilyesmire is gondolnek. Egyszer olvastam itt egy olyan esetet is, ahol olyan erős volt a Baba szeparacios azorongasa, hogy attol is sírva fakadt, ha túl messze mászott az Anyukájától..:) Remelem megoldódik es ujra elvezni fogjátok a kozos időt!
2014. márc. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!