Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtatok/adtok ma 15...

Mit adtatok/adtok ma 15 hónaposra?

Figyelt kérdés
Nálunk 17 fok van kint. Hosszú ujjú body, vékony hosszú ujjú póló meg kabát , alulra harisnya, kantáros nadrág, tavaszi cipő meg egy tavaszi sapka sok szerintetek? Anyukám szerint vigyázni kell még az ilyen idővel de nekem soknak tűnik egy kicsit. Szerintetek?
2014. márc. 14. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Babakocsiban ül még csak? Ha igen, akkor szerintem jó, talán a harisnyát elhagynám, ha bélelt a nadrág (gondolom az). A kabát nem téli, ugye?
2014. márc. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Babakocsiban igen, a kabát átmeneti , nem bélelt de nem is vékonyka.
2014. márc. 14. 13:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez vérmérséklettől is függ...én fiam izzadósabb típus,nem szeretem túlöltöztetni!

Sima farmerba, tavaszi cipőbe, rövid ujjú bodyba,rövid ujjúba,egy kötött pulcsiba megy egy farmer dzsekibe voltunk ma kint.De végig ült a babakocsiban.Ha mondjuk játszóra mentünk volna,akkor a vastag pulcsi helyett vékonyat adok és viszek egy mellényt ha fázna.

Sapi volt a fején,de nagyon gondolkodtam,hogy levegyem...

Igen,csalóka az idő,de sokkal nagyobb az esély a megfázásra,ha beizzad,melege van,lerángatja magáról a sapit,mintha vékonyabban van felöltöztetve és viszel neki még valamit,hogy rá tudd adni ha fázna.

2014. márc. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A lányom már szaladgál, de mégsem öltöztettem lengébben, mert előszeretettel ül/fekszik le a fűbe.

Kb. úgy öltöztettem és is a lányom, mint te a tiéd, csak a nadrág nem kantáros volt és sapkát nem adtam rá.

2014. márc. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

14,5 hós,kislány.

Ma babakocsis sétához,hosszú ujjú body,tavaszi,bélelt kiskabát,harisnya,arra egy farmer naci,vékony sapi,és sportcipő volt.

De néha,ki-ki szált futkározni.

2014. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tényleg jó volt így neki , nem nyüglődött és nem is izzadt meg. Úgy tűnik neki még tényleg kell ennyi. Szép napot mindenkinek !
2014. márc. 15. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!