Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitöl lehet? Hogyan segithetné...

Manu19 kérdése:

Mitöl lehet? Hogyan segithetnék a babámnak?

Figyelt kérdés
6 hetes babám 3 napja nem tud kakálni önálloan anyatejes baba. hogy segitsek neki és mitöl lehet ez?
2014. márc. 14. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Vidd el orvoshoz!!!!!!!!
2014. márc. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Anyatejes babánál normális a ritka széklet, a védőnő nekünk annó azt mondta, hogy a napi 6, vagy a 6 naponta 1 széklet is normálisnak mondható, ha anyatejes a baba.

Szélcsővel esetleg tudsz rajta segíteni, ha ettől fáj a hasa.

2014. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettötöknek
2014. márc. 14. 18:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem is 6 hetesnek számít(koraszülött volt) 2-3 naponta kakil mielőtt, kakilna már kínlódni szokott, ahogy nyomizik nagyon tud erőlködni, mint a nagyok, pedig teljesen híg a kis széklete :D. Hasát szoktam masszírozni, és Biogaiat is kap, mert hasfájós volt, de székrekedésre is jó, mert olyan probiotikum van benne mint az anyatejben, de ha jól el van akkor ne aggódj ez normális, nekem is mondta védőnő, hogy nyugodjak meg egy hét még belefér anyatejesnél. :D
2014. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm meg nyugodtam :)
2014. márc. 14. 20:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem akar jönni a kaka, egy fél vagy negyed glicerines kúpot is adhatsz neki, nem tud hozzászokni. Enyém nagyrészt anyatejes volt, és bár a 6 naponta egy is belefér, a doki azt mondta, 48 óránál többet nem nagyon szeret várni. Én akkor kezdtem idegeskedni, mikor aznap volt, másnap semmi, harmadnap semmi, negyedik nap rásegítettem.
2014. márc. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
küszi
2014. márc. 15. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!