Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik a normálisa...

Szerintetek melyik a normálisabb súly a babánál?

Figyelt kérdés
6200 gramm 5,5 hónaposan vagy 8500 gramm ?
2014. márc. 15. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyivel született, milyen hosszú stb. Ahogy felnőttek esetében sem mondhatjuk, hogy az 50 kg vagy a 70 kg a normális, így kisbabák esetében sem lehet ezt így kijelenteni. Amíg hízik, nem fogy, jó a kedve, addig mindkét súly megfelelő lehet.
2014. márc. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon fura kérdés, nyilván a hossza sem mindegy, és egyéb körülmények. Ráadásul nem nagyon tudom, mi a jelentősége. Ha soknak találod a 8500-as súlyt, akkor mit tehetsz, vagy ha nem a te gyereked, mit tehet az anyja? Vannak vékonyabb és ducibb babák. Általában megnyúlnak egyébként.:)
2014. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindkettő bőven benne van a normál súlytartományban, az átlag pedig kb. félúton van a kettő között.
2014. márc. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
6200. 8500 az rengeteg egy 5,5 hós gyereknek.
2014. márc. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, lányom kereken 9 kiló volt 5 hónaposan, csak anyatejes, makk egészséges...

Kérdező: Mindkét súly normális. Ne akarj babákat összehasonlítani, mert még édestestvérek közt is oltári különbségek lehetnek :)

2014. márc. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
en is a mkettore szavazok....lányaimbol kiindulva. ..az elsö hat honaposan alig hét kg volt...éppencsak duplazott...a második kisebb sullyal született, megis 2hónaposan már közel 5, 5 kg, és mindketten csak anyatejet kaptak.
2014. márc. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]


Mindkettő teljesen normális kategória, persze számít a magasság is, így nem lehet megítélni.

Az én lányom pl 6 hónaposan 9 kg volt, de magas is volt hozzá, úgyhogy nem volt akkor sem "kövér"....

2014. márc. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4-es válaszolónak reagálnék. Az én kisfiam is 8630 g volt 6 hónaposan. Totál arányos volt a hosszához, nem volt duci. És a kérdezőnek meg azt válaszolnám, hogy mind2 normálisnak számít. Minden baba másképp gyarapszik és idővel teljesen változni fog. A fiamat is behozták már a vele egyidős babák magasságra és kilóra is kb.
2014. márc. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

68-as ruhákat hord! De nem értem, mert a védőnő 62,5 cm mért, 1,5 hónapja meg 63,5 cm. Tudom, hogy nő mivel azok a ruhák már kicsik.

Csak idegesîtő, mikor azt hallom fojton, hogy milyen picike.

Holott én soha nem mondom másnak, hogy de duci. Épp olyan hsértő fud lenni.

És aki ezt mondja, tényleg nagyon duci babája van.

Nem bántás, mert nagyon édes és imádom őket, csak néha nagyon zavaró.

2014. márc. 16. 11:15
 10/12 A kérdező kommentje:
Ment mindenkinek azöld!
2014. márc. 16. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!