Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan állnak át a babák a...

Hogyan állnak át a babák a napi egyszeri alvásra?

Figyelt kérdés
Kisfiam alszik egy nagyot délelőtt(1,5-2 órát), aztán délután már nagyon ritkán tudom elaltatni,viszont estére hulla fáradt,nagyon nyűgös,gyakran sír is. Szóval,ha csak egyet alszik,annak délután kellene lennie nem? Reggel 6-körül kel,és 9-9,30 tájban már rettenetesen álmos,tehát ezt nem tudom húzni. Lassan 11 hónapos.

2014. márc. 16. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém úgy volt, hogy mindig egy kicsit később aludt el délelőtt. Pl. másfél éves volt, amikor 11 körül aludt el, akkor már csak egyszer aludt, ez az időpont tolódott későbbre, így kibírta estig. Viszont reggel nem 6-kor kelt, hanem később. De sosem volt jó alvó, fél órákat aludt napközben.
2014. márc. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 1 évesen állt át a fiam magától,az egyszeri alvásra. Ő mondjuk reggel 8-9 fele kelt csak fel,de 12-1 körül le is tettem aludni,néha lett belőle 3-is mire elaludt max 5-ig aludt,7kor fürdés és éjfélig simán fent kakukkolt. Fél évvel később alakult ki számomra normálisan. Reggel 6-7 között felkel,utána dél és 1 óra között megy aludni,2 körül fel kel,fél 7-7 fele fürdés,és fél 8 körül megy aludni. Próbálom csúsztatni szép lassan az időket,kivéve a déli alvást,mert nyáron nem fog lefeküdni világosban,így 9-ig ki lesz tolva addigra :)
2014. márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányom 8 hónaposan állt át az egyszeri alvásra. Akkor még olyan fél 11-11 körül kellett letenni, és általában másfél órát aludt. Aztán szépen lassan tolódott a dolog, egy éves kora körül volt az, hogy már ebédelt, és csak utána kellett letenni. Onnantól többet is aludt, nyilván a tele pocak miatt.
2014. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is később ébredt. 1 éves kora körül állt át az 1 alvásra. Épp tavaszodott és lementünk délelőtt a játszótérre és lent voltunk kb. 11-fél 12-ig, amikor felmentünk 2 perc alatt elaludt. Így toltuk szépen lassan kifelé. Később már ebédelt is előtte és utána aludt el. Most fél 1 körül fekszik, de már 2 éves.
2014. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!