Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felforraltam a 100-os Hohes C...

Felforraltam a 100-os Hohes C narancslevet a 6 hónaposomnak, szabad ilyet?

Figyelt kérdés

Megitta! Most ez is ugyanaz, mint a hipp meg ilyenek...ez is 100%. Felforraltam, lehűtöttem.

Ti is csináltatok ilyet??


2014. márc. 16. 16:00
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom maskepp mondani h idiota vagy! Az. Ra van irva h 100% narancsle te el is hiszed? Az a 100% amit TE KUFACSARSZ TE BUGYUTA! akkor te minden marhasagot elhiszel ugye?

Nem tudom elhinni h valaki ennyire nem tud gondolkodni es ennyire nincs agya, remelem csak szorakozol velunk!!!!

2014. márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Egy normális válasz!
2014. márc. 16. 16:28
 23/67 A kérdező kommentje:
22/24 köszi
2014. márc. 16. 16:29
 24/67 anonim ***** válasza:
95%
Citrusféléket 1 éves korig nem szabad adni a babának. 1 éves kortól pedig már forralni sem kell semmit. Ha minden áron gyümölcslevet szeretnél adni neki, akkor a korának negfelelő üvegeseket adhatnád neki. Azokat nem kell forranlni.
2014. márc. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 A kérdező kommentje:
Elég gáz ha a 13 hónapos gyermeked nem kap ilyeneket:D simán ihatna az tuti! Burokba neveled?? Ne kötekedj, én sem tettem.
2014. márc. 16. 16:30
 26/67 anonim ***** válasza:
86%
Szegeny gyerek gondolom visitott ugy fajt a pocakja a baromsagodtol! Es az a felelmetes h nem latod be h mekkora hulyeseg az amit csinalsz! Masok irnak butasagokat? Van neked egy kis eszed? Mindenki irja h mi a gond de termeszetesen mindenki hulye te tudod jol! Csak azt nem ertem ha ennyire magabiztos vagy akkor minek kerdezted? Dicsereteket vartal vagy kituntetes esetleg az ev szuperanyu dijara palyaztal? Amennyi esszel aldott meg a sors siman kinezem mar beloled! Hany eves vagy 16????
2014. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
74%
Kap gyumokcslevet de nem sz4rt dobozbol amibe meg az eger is belesz4rik es beletesznek minden marhasagot! De te szuper vagy gratulalok az eszedhez! Szegeny gyerek nagy minusszal indul!
2014. márc. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 A kérdező kommentje:

Először is tanulj meg helyesen írni, aztán írd másra a lököttséged!

Másodjára, ne is haragudj de mi vagy te, netalán látnok? Nem fáj a hasa. Ha fájna, akkor nem itt lennék.

Elveszi az eszeteket( még azt a maradékot is) a sok buta könyv, meg fórum.

2014. márc. 16. 16:35
 29/67 Babeli Zurzavar ***** válasza:
98%

:-):-):-):-) csak azt nem ertem, ha mar megitta, akkor kiert kerdezed? :-):-):-)

ne adj Neki dobozos (nem baby) gyumolcslevet, a 22. valaszolo pontosan megindokolta miert. Amugy meg minek akarsz egyaltalan gyumolcslevet adni Neki?! Adj vizet, azzal nem losz melle ha felforralod es lehutod:-):-)

nehany felnottnek is hascsikarast, puffadast okoz a gyumolcsle, foleg a narancs, szoval ne kinozd meg azt a piciket, az en fiam 2 eves, de narancslevet vagy en facsarok NEki, vagy vizezve kapja, a 6 honapod kislanyom meg ha szomjas mondjuk a fozelek es a tejpep utan, akkor vizet kap, vagy nagy ritkan granulatumos babateat...

egyebkent Te most komolyan felforraltad a narancslevet?!:-):-):-) es legalabb rostosat adtal Neki??:-):-):-) ne haragudj de szornyen jot mulattam:-):-):-)

2014. márc. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
93%

Te hol vagy eletem? :D

Az ilyen okos asszonyka mint Te is vagy az eg mentsen meg, es meg szaporodik is....felelmetes!

2014. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!