Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22 hónapos kis lányom úgy...

22 hónapos kis lányom úgy viselkedik pár napja mintha ő anya lenne, volt ilyen máshol is, ez aranyos, vagy inkább baj?

Figyelt kérdés

1 hónapja született meg kis öcsi, de a lánykám nincsen elnyomva, sok időt töltök, vele is amellett szinte mindenben segít a kicsi körül. Pár napja észre vettem h egy plüss állatkájáva (nincsen babája) úgy bánik mint ha az egy baba lenne. Öltöztetné, takargatja, felveszi a vállára...,sőt még szoptatni is szeretné (mint én öcsit). Ez szerintem aranyos, de egyik ismerős anyuka szerint nem jó, mert szerinte felcseréli a szerepét, és nem fog igazán gyerekként élni...


Mit gondoltok erről? Vagy esetleg van tapasztalatotok hasonló?


2014. márc. 16. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez normális, csak utánoz téged,játszik majd úgyis kinővi.:-)
2014. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normáláis reakció ez. Egy ekkorra gyerek még mindent utánoz, eleve a gyerek mindent ugy tanul meg hogy leutánozza a szüleit.... Nem kell aggódnod.
2014. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem probléma, a 2,5 éves kislányom még az alvos rongyával is azt játsza, hogy megfegyelmezi, babusgatja, puszilgatja (amit tölünk lát)
2014. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális! Én vennék neki egy babát a helyedben, hogy tudja csinálni, amit te a picivel. Az ismerős anyuka meg hülyeséget beszél!
2014. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normalis, azt csinalja amit lat toled. Nincs ezzel semmi baj, aki meg ezt mondta neked tul nagy a fantaziaja es olyat lat ebbe bele ami nincs is. Ezen ne aggodj, majd mwgunja ugyis de meg ez uj neki es tetszik is. :-)
2014. márc. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális! Mióta gond az ha egy kislány babázik?!?!
2014. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj. Ez a nem fog gyerekként élni dolgot én úgy hallottam, hogy akkor probléma, ha idősebb korban a nagyobb viszi óvodába, iskolába a kisebbet, ő hozza haza, ő vigyáz rá, ő fűt be, ő melegít neki ételt, ő tanul vele, amíg a szülők nincsenek otthon stb. De mondjuk én ezzel sem értek egyet, mert nálunk így volt, mégsem érzem, hogy bármelyikünknek is kimaradt a gyerekkora. Az meg, hogy a még két éves sincs kislányod babázik egyáltalán nem probléma, sőt ez valószínű akkor is megjelent volna nála, ha nem születik meg a kisöcsi, esetleg később.
2014. márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 moncsi.81 ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen rendben van ez! Egy kislàny babàzik. Az enyém màr ilyenkor kapott babàt, és mèg most 9 évesen is babàzik néha. Az abaj inkàbb hogy valaki ebből problémàt csinàl. Szerinte mit kellene jàtszani a kislànynak?
2014. márc. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs kistesó, a lányom mégis állandóan babázik. Eteti, fürdeti, plenkázza, babusgatja a babáit mindig. Szerintem ez teljesen normális, a lányok babáznak. Én is rengeteget babáztam gyerekkoromban.
2014. márc. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!