Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám születése óta gyerekes...

Babám születése óta gyerekes lettem, átélt valaki ilyesmit?

Figyelt kérdés

Tudom, furcsa, ám mióta Kincsem megszületett teljes mértékben beszűkült babás életérzés éltet. Míg régebben élettel teli, bulizós, vakmerő, szuper dolgozó leány voltam, ma csupán a leányomnak élek.

Bárki tud párhuzamot vonni? Illetve szívesen találkozom másokkal is élőben, ilyen gondolkozásban.



2014. márc. 6. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Hála Istennek én sose voltam ilyen.

Vigyázz, mert így rövid úton elveszíted a férjed és a barátaid is.

A gyerek egyszer felnő, önálló életet kezd saját családdal, te meg ottmaradsz egyedül, ha így folytatod.


Egy gyerekkel akkor teszed a legjobbat, ha nem adod fel a saját személyiséged a születése után.

Most nagyon rossz úton jársz, de sosem késő.

2014. márc. 7. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az elejen ez normalis!! En is igy voltam...most mar harom eves mult es hianyzik az az idoszak...elvezd ki nyugodtan de ne hanyagold el apukat sem;-)
2014. márc. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok a 4 éves lányommal. Ma már dolgozok, bár nehéz volt tőle elszakadni, de már most útban a tesó is. :)

Amikor oviba fog járni, akkor tanultok majd meg kicsit elszakadni egymástól.

2014. márc. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális! Nem írtad mennyi idős a baba. Én ugyanígy voltam/vagyok, az én kisfiam most 1 éves. Régen sokat buliztam, dolgoztam, karriert építettem, vásárolgattam, stb., de amióta megszületett a kisfiam vele vagyok mindig. Most ez a dolgom, és szeretek is vele lenni. Néha el kell menni kikapcsolódni, kimozdulni is, hogy ne golyózz be teljesen, de nekem erre teljesen megfelel, ha havonta egyszer elmegyek mondjuk fodrászhoz, masszőrhöz, vagy dumcsizok a barátnőmmel. Már abszolút nem kívánkozok bulizni, shoppingolni sem, (max babaruhákat vásárolgatok) rengeteget változott az értékrendem, rájöttem mi fontos és mi nem az életben. Azért volt hogy elmentünk szilveszterezni, szülinapot ünnepelni, néha kell ez is, de nem 2 hetente, mint a baba előtt, és főleg nem hajnalig, sokkal többet ér nekem ha másnap inkább 100%-ig lehetek a babával, nem zombi módjára ülök mellette egy átmulatott éjszaka után. Majd ahogy nő a baba és egyre önállóbb lesz, megy oviba, stb. akkor visszamegyek dolgozni, de nem sürgetem, próbálok kiélvezni minden percet amit vele tölthetek. Nem hiszem hogy valaha is visszatér a régi életem, de nem is akarom, most sokkal boldogabb vagyok.
2014. márc. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!