Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22-24 fokban fázhat így 10...

22-24 fokban fázhat így 10 hós kisfiam? Ágyába 23 fok van, amúgy 24 a szobába. Rugiba alszik, ami lábfej nélküli, rajta egy vékony poló, és takaró. A tarkója nem is meleg, nem is hideg. Ha fázna, gondolom nyugtalanul aludna, de alszik mint a bunda.

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon meleg van nálatok,és ez nem egészséges.Ha kiviszed a levegőre,akkor túl kell öltöztetned,hogy ne fázzon meg.Elég lenne napközben 20-21,éjjel pedig 18-19 fok.
2009. dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem fázik. Nyúlj be a kis nyakához, és ha azt nem érzed hidegnek, nem fázik! És tényleg nem aludna nyugodtan, ha fázna!
2009. dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves első, panellakásról van szó, és távhős.
2009. dec. 15. 16:14
 4/4 anonim ***** válasza:

SZia! Meg tudlak érteni... nálunk 25-27 fok van. A baba szobájában 24-25 úgy, hogy elzártuk a radiátorát...

Szóval, én a helyedben azért egy zoknit adnék rá. Minden ember más és más, de nekem hajlamos a talpam/lábam fázni zokni nélkül alvás közben.

Egyébként az én fiam 3 hós és hosszú ujjú body és rugi van rajta + a takarója. Eléggé szereti a meleget, mivel picinek így volt öltöztetve és megszokta. Igaz azóta 3-6 fokkal is kevesebb van a lakásban.

De egyébként aludni elvileg annál jobb, minél hűvösebb,úgyhogy biztos jó neki.

2009. dec. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!