Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha két gyerekednek különleges,...

Ha két gyerekednek különleges, de nem hivalkodó neve van, adnál a harmadiknak hagyományos nevet? Példákat is írhattok!

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Rikárdó, Dzsennifer, Lajos

Én nem adnék "különleges" nevet, szóval nem tudom.

2011. febr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem az enyéim is különlegesek...Bendegúz és Aladár...és nem,nem adnák hagyományos nevet.de olyan hivalkodó nevet sem,mint Dzsúlió,Jessica....ehhez meg egy Erzsébet elég hülyén hangzana
2011. febr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hasonlót kérdeztem nemrég.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Ismerek olyan testvérpárokat, akiknél egyiknek különleges, külföldi neve van, másiknak magyar neve. Pl: Zsolt, Jennifer.

2011. febr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia,nálunk fordítva volt ez.A nagylányomnak hagyományos neve van,Bernadett.Hat év korkülönbséggel született a pici.Egy balatoni nyaralás során meghallottuk ismerettségi körben azt a nevet,hogy Hanga és annyira megtetszett nekem és férjemnek is,hogy szerettük volna így hívni második kislányunkat,de azt mondtam,hgoy ha a nagynak nincs különleges neve,akkor neki sem lesz az.Na ezen nagylányunk felháborodott és közölte,hogy a testvére akkor is Hanga legyen,mert ő még ilyen szép nevet nem hallott.Na így lett az egyik lányunknak hétköznapibb,a másiknak különlegesebb neve.
2011. febr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, ha nagyon különböző stílusú a testvérek neve. Pl: Lara, Norbert és Zalán. Csak egy közismert példa.

A fiamnak magyar nevet adtunk, a tesónak is azt keresünk, de még nem találtuk meg az igazit.

2011. febr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kinek mi a hivalkodó, különleges? Nekünk Flóra, Zsolt és Kinga lett/lesz.
2011. febr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát, szerintem a Hanga-Bernadett és a Zsolt-Flóra is ugyanaz a kategória. Bár az igaz, hogy mindenkinek más az ízlése. Fiam Sebestyén, a kistesó András lesz (ha végre lesz). Szerintem nem illenek egymáshoz, időbe telt, mire megszoktam.
2011. febr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok,Bernadett-Hanga anyukája vagyok.Nagyon igaz az,hogy mindenkinek más a különleges.Amikor a nagylányom született a Bernadettet tartottam a legszebb és leginkább hozzá illő névnek,aztán jött a Hanga és megszoktuk.Szerintem nem is különleges név,csak még nem terjedt el a használata,egyre több Hangával találkozok,lehet,hogy pár év múlva tucat név lesz.
2011. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Majám, Barnabásom, és egy kis Olivérem. Szerintem minden nézőpont kérdése, a nagyimnak mindhárom elég különleges, a megjegyzésükkel is bajban van szerintem. Olyan nevet kell találni, ami annyira tökéletes a gyermeknek, hogy nem áll ott az ember egy négy év múlva, hogy de gyagya voltam, hogy nem a másikat választottam a nevek közül. :-) Szerencsére jól eltaláltuk őket, hosszas egyeztető tárgyalások után a férjemmel.
2011. febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!