Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha másfél éves...

Mit tegyek, ha másfél éves lányom már nem akar megmaradni a babakocsiban, de rohangálni sem tudok utána 29 hetes pocakkal?

Figyelt kérdés

Sajna már egyre kevésbé akar megmaradni a babakocsiban séta közben, ami minden délelőtt másfél óra, viszont egyedül szétszalad a szélrózsa minden irányába, még véletlenül sem arra megy, amerre kéne... mindig hátra, meg oldalra, meg ki az útra... nem engedi vezetni magát, tépi ki a kezét, és ehhez már sem erőm, sem energiám sem akaratom nincs-hogy őszinte legyek-egyre nagyobb , nehezebb pocakkal.

Tudtok javasolni valamit?


2009. dec. 15. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

elég bután hangzik, de létezik gyerekeknek való "póráz". Talán az segíthet, mert nem kéne rohangálnod a pociddal már szerintem a gyerek után.

vagy esetleg hogyha egy kismotort vennétek neki, amit te tudsz tolni is?

több ötletem nincsen sajnos

2009. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A babahám tényleg jó ötlet,én az ikreimhez használtam.Nem zavarja őket,és sokkal nagyobb biztonságban van,mintha te rohangálnál nagy pocakkal utána.Én az egyik végét a nadrágomhoz kötöttem, a másik vége rajtuk volt,így nem akadályozott semmiben.:))
2009. dec. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem is a hám volt az egyetlen ötletem, csak azért fura érzés, hogy hámba teszem a gyerekem...

Ilyen hidegben használok csak babkocsit, amúgy egy éves kora óta triciklizünk. Eleinte imádta, de már inkább sétálna.

A motorhoz még nagy, meg csúszik is az út ilyenkor, tiszta trutyi sáros, és nincs normális járda, azt nem tartom annyira jó ötletnek, de azért köszönöm.

Várok további ötleteket is:-)

2009. dec. 15. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sztem semmi fura nincs benne,végül is nem a nyakára kötöd.Nekem sose szóltak be,pedig én gyerekfalkát sétáltattam-az ikres vagyok-.:)))Egyébként nem feltűnő,nem fog húzni vele mint egy husky.:))Tényleg csak a biztonság miatt kell.

Arra gondolj,h inkább egy gyerek a hámban,mint egy gyerek az autó kerekei alatt,miközben te elvetélsz mellette.(Elnézést a horrorisztikus képért,de ilyenkor bizony a legrosszabb lehetőséget is számba kell venni.)

2009. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, már nézegetem, veszek egyet.

Csak kár, hogy télre jutott ez az időszak...bár járni meg tavasszal-nyáron tanul, az úgy jó volt, jobb, mintha most esne-kelne...

2009. dec. 15. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!