Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor került ki babátok a...

Mikor került ki babátok a kiságybol?

Figyelt kérdés

2014. márc. 20. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:
15 hónaposan, de azért, mert jött a tesó és nem az utolsó pillanatban akartuk kivenni a kiságyból. Körbetámlás gyerekágyba került. A beszoktatás azért ment kicsit nehezebben, mert akkor jöttek a négyesei is, de megérte, hogy nem most kell bajlódnunk ezzel két évesen. Amúgy meg hatalmas gyerek, mint egy ovis. Viccesen mutatna a kiságyban. 98 cm és 16 kg.
2014. márc. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fiam 21 hónapos, 15 kg és 93 cm, még a kiságyban alszik és szuperül érzi benne magát (12 órákat alszik éjjel, 3,5 órát nappal). Én nem veszem ki, amíg nem látom, hogy igénye lenne más fajta ágyra, persze nálunk nem lesz 2. gyerek így nem kell sietni.
2014. márc. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nagyobb 2 év 3 hónaposan. A kicsi most 21 hónapos, még rácsosban alszik.
2014. márc. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19 hónaposan.
2014. márc. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Masfel evesen atmaszott rajta,ezert inkabb kivettuk a racsokat,hogy ott kozlekedjen,igy viszont mar nem tudtuk bent tartani altatas celjabol.Kapott egy egyszemelyes felnott agyat,leeses gatlo nelkul,azota azon alszik.Parszor lepottyant,de mindig ugyeltem,hogy ahova esik viszonylag puha legyen es ne legyenek ott jatekok!Hamar megszokta,de azert orultem volna neki,ha tovabb marad kisagyban.
2014. márc. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy évesen. Nem fért el rendesen a kiságyban, folyton forgolódott, vergődött, elakadt a rácsok között. A leesésgátlós ágy meghozta a változást, onnantól sokkal jobban aludt.
2014. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!