Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt valaki nászúton Alaszkába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki nászúton Alaszkában? Párom oda szeretne vinni, ti mit szólnátok hozzá, én inkább tengerpartra vágyok.

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 13:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
99%
Kérdezd meg tőle: 'Miért éppen Alaszka?' :-) :-) :-)
2013. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
2013. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%
CSak nekem fura, hogy úgy akartok összeházasodni, hogy ennyire nincs tisztában azzal, te mennyire másra vágysz?
2013. dec. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Na, előző azért ne csináljunk már ebből is párkapcsolati problémát :DDD Alaszka bizto egzotikus lehet, midnkét helynek emgvan a maga szépsége.
2013. dec. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Arimateia ***** válasza:
100%

Én odáig volnék meg vissza.:)

Nekem szívem vágya. Kutyaszánt hajtani, helikopterrel közlekedni (ott szinte természetes), egy kis faházból lesni a medvéket...

Egyébként sokkal drágább eljutni oda, mint egy felkapott tengerpartra. És különlegesebb.

Node...

A közös élet első kompromisszumát kell megkötnetek. Válasszatok olyan helyet, ami mindkettőtöknek tetszik.

2013. dec. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Alaszka igazán különleges és egyedi ,én örülnék .Tengerpartra annyiszor mehettek még ...
2013. dec. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Jégtánc ***** válasza:
100%
Alaszka csodálatos lehet, szívesen elmennék oda ha tehetném.Tengerpartra bármikor mehettek,akár egy sima nyaralásra.Alaszka lehet hogy csak egyszeri alkalom lenne.Kár lenne kihagyni szerintem.
2013. dec. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy európainak felesleges ekkora összeget kiadni alaszkáért, mikor finneknél, norvégoknál, svédeknél is ugyan azt kaphathja meg, de mindenképpen a repülöút sokkal de sokkal olcsobb.


Mi most voltunk a finneknél annyira északon ahol ilyenkor már plussz fok nincsen. Egy szuper hotelben, Volt kutyaszán, rénszarvas szán sarkifény....

2013. dec. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Alaszka <3

milyen szívesen mennék oda... :)

2013. dec. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha már hideg, akkor Izland:)

igaz, egy kisebb vagyon, de sokkal de sokkal inkább mennék oda vissza, mint tengerpartra.

Alaszka is tök jól hangzik, szívesen mennék.

2013. dec. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!