Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek kicsúszik egy-egy...

Akinek kicsúszik egy-egy csúnya szó, az hogyan csinálja, amikor már kisgyereke van, hogy egyáltalán ne legyen ilyen?

Figyelt kérdés
Nekem bevallom, nem megy. Mikor már kimondom, akkor esik le, mit mondtam. Nem kell azért nagyon durva dolgokra gondolni és persze nem folyamatosan. Csak néha, vezetés közben, vagy ha nem sikerül valami, ritkán, de mégis kicsúszik...
2014. márc. 20. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam is kicsúszik időnként és nálam is általában a vezetés hozza ki. Ez már csak ilyen. Biztos lesz, aki azt írja, ő sosem mond csúnya szavakat, de azért hidd el a többségnél becsúszik néha.
2014. márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, gyanítom, hogy élettani a dolog, csak szeretném, ha nem lenne. Tudom, önuralom, meg "gondolkodj, mielőtt beszélsz"...mégse ilyen egyszerű, mert rossz szokás. A minap pont hallottam a játszón kisgyerekektől csúnya szavakat, komolyan mondom, szörnyen hangzott. Ők is nyilván így tanulták...
2014. márc. 20. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Előfordul. Nem kell rá felhívni a figyelmét,akkor nem tartja majd olyan érdekesnek talán.
2014. márc. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remélem.:)
2014. márc. 20. 17:29
 5/6 anonim ***** válasza:
őszintén szólva jobban káromkodok,mint a gyerek elő,mert olyan hülyeségeket csinál,hogy önkénytlenül is kicsúszik. ez van. remélem nm ez lesz az első szava...
2014. márc. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:)
2014. márc. 21. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!