Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez csúnya dolog...

Tamikaa88 kérdése:

Szerintetek ez csúnya dolog tőlem?

Figyelt kérdés
Házasságban élek, van egy 1 éves kisfiam, és még szeretnénk gyereket vállalni a közeljövőben. A férjem öccse és barátnője, akivel szinte semmilyen kapcsolatom sincsen, nagyon dolgoznak a babán, hozzáteszem úgy, hogy a lány egy hónapot sem dolgozott még életében (23éves), a sógorom szintén nem dolgozik most! Szóval a lényeg az, hogy valószínű szóba fog jönni a mi gyerekünk kinőtt holmijai(ruha,játék,kiságy stb), hogy átadjuk nekik!Én nem szeretném oda adni a félretett dolgainkat!!!...Szerintetek?csúnya tőlem?:S
2013. aug. 14. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, mivel még terveztek babát a közeljövőben. De ha nem is vagytok kapcsolatban, meg még nem is terhes a csaj, kár ilyeneken rágódni.
2013. aug. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem csúnya dolog de ne így közöld, hogy azért mert csak gyereket csinálni tudtok de dolgozni nem.


Én az első adandó alkalommal elmondanám,hogy mi is tervezzük a következő babát így tőlünk ne számítson rá.

2013. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dehogyis.. szerintem az a csúnya dolog, ha elvárják, hogy odaadd. ezek a ti dolgaitok, nem vagytok kötelesek elajándékozni, ha akartok még gyereket, ha nem- akár el is adhatnátok, miért kéne ajándékba adni egyáltalán? egy gyerek rengeteg pénzbe kerül, legalább valami visszajönne, ha eladnátok, de így pedig, hogy gyereket akartok, nem kell még egyszer megvenni. inkább nekik kéne átgondolni, hogy a semmire akarnak gyereket vállalni. azért én mondanám neki, hogy ne számítson arra, hogy kapnak baba cuccokat. ha nem akarod így nyíltan mondani, mondd azt, hogy ti is gyereket terveztek
2013. aug. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az nem de az igen,hogy azon lovagolsz dolgozott-e a lány vagy sem ahhoz egy cseppnyi közöd sincsen.Mond meg,hogy szeretnétek babát a közeljövőben ezért nem adjátok oda.
2013. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pontosan ahogy az előző irta.
2013. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha terveztek babát még, én a helyedben maximum olyan dolgokat adnék oda, a mi nem használódik. Pl pihenőszék, játszószőnyeg, játékív...
2013. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!