Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért borúlt a napirend? Séta...

Miért borúlt a napirend? Séta ébren?

Figyelt kérdés

A babám a héten teljesen felboritotta a jó kis megszokott napirendet. Nappal össze-vissza alszik, nem tudom mikor vigyem ki sétálni. Mikor betervezek valamit, nem úgy alakul... Eddig aludt délelőtt fél órát, délben a kocsiban 2,5-3 órát, aztán esti elalvásig még beszúrt 1-2 fél órás alvást. Most délelőtt 9-10 körűl bealszik 2-3 órára, aztán délután 3 körűl fél órára. Nem értem... Ez is növekedési ugrás? vagy csak alakitja a napirendjét?

5 hónapos.



2014. márc. 21. 10:09
 1/3 Jégtánc ***** válasza:
Alakítgatja a napirendjét.Az bármikor dőlhet.Lehet hogy most átáll a napi két alvásra.
2014. márc. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

csak alakítja a napirendjét. mostmár elég neki a napi két alvás is.

a babák egy éves koruk körül pedig áttérnek a napi egy alvásra.


nyugodtan sétáljatok akkor, amikor ébren van, már biztos kezdi érdekelni a külvilág. én kb ilyen idős korában fordítottam menetiránynak szembe a sajátomat, hogy tudjon nézelődni.

2014. márc. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Alakítgatja a napirendjét, most már elég lesz neki napi 2 alvás is, aztán majd később a napi 1. Van akinél simán megy a dolog, nálunk nagyon lassan és nyűgösen mert hol így aludt egy hétig hol úgy. Én is hülyét kaptam már attól, hogy egy időpontot nem tudtam megbeszélni sehova mert akkor tuti nem úgy akarta aludni mint addig. Sajna ez ilyen időszak, rugalmasnak kell lenni aztán már könnyebb lesz. :-)
2014. márc. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!