Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jó így a napirend?

Szerintetek jó így a napirend?

Figyelt kérdés

Reggel 7 és 8 között ébred, hagyom, hogy egy kicsit szórakoztassa magát, aztán 8:30-9 körül van a reggeli, 10kor alszik 1-1,5 órát, délben ebéd, aztán 1korül megint alszik(ilyenkor hosszabbat), 3 körül megint eszik, alszik utána 2 órát, 6kor eszik és aztán 8 körül fürdik, eszik megint és alszik reggel 5ig, ilyenkor megint eszik és visszaalszik.

jó így?

4hós baba


2014. márc. 9. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:

ha a baba irányítja, akkor jó, igen :)

nem marad így, vagyis valószínű, változik, mert jön a foga, mert kezdődik a szeparációs szorongás, mert a mozgásfejlődés bezavar, vagy mert csökken az alvásigénye,

illetve májusi óraátállításnál jól bekavar a plusz 1 óra :)


de amúgy jó, nincs sablon, kinél hogy, nálunk is hasonló volt négy hósan :)


jó babázást :)

2014. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. És milyen jó neked, hogy éjjel nem kel fel! :) Én 1 éves koráig minden éjjel szoptattam. :(
2014. márc. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Így állt be az alvás és evés igénye. Szerintem is fog még változni, de már 2 hete így van :)
2014. márc. 9. 22:00
 4/6 A kérdező kommentje:

második válaszolónak:


fokozatosan kitolta az éjszakai ébredéskete,volt,hogy 3x is felkelt, aztán ez csökkent 2re és most már csak reggel kel :)és én nagyon kipihent vagyok tőle :)

2014. márc. 9. 22:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Hű, ez szuper! Bár ha majd jön a fogacskája, ne keseredj el, ha újra kelni fog éjjel.

Igazán nagyon családbarát baba! :) Csak így tovább!

2014. márc. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves harmadik :)
2014. márc. 9. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!