Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes terhes vagyok ha...

4 hetes terhes vagyok ha minden igaz és már nő a hasam! Lehetséges ez? Második terhességről van szó!

Figyelt kérdés

2014. márc. 21. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
4 hetesen csak felfúvódás van.
2014. márc. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha 4 hetes vagy, akkor ez azt jelenti, hogy most maradt ki a vérzésed és pozitív lett a teszt. A hasad ettől nem nőhet, mert még olyan pici az embrió, hogy hüvelyi ultrahangon sem látnák. Szerintem is csak felpuffadtál valamitől.
2014. márc. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

4 hetes még szerintem is kissé korai.

Nekem a másodikkal kissebb volt a pocakom, de a sogornőmnek már határozottan kismamás pocakja volt a 7-8. héten.

2014. márc. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez most még csak puffadás lesz. :)
2014. márc. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges. Kb. 2 hetes embriód lehet, ami nem nagyobb 1mm-nél, a méhed pedig még el se kezdett nőni. Viszont a terhesség első jelei között jelentkezhet felfúvódás (nekem is volt), úgyhogy a te esetedben is az lehet.
2014. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez felfúvódás.

Én is 2. babámat várom, 15 hetes vagyok, de még csak az tud róla akinek elmondtam... Mondjuk rajtam van jócskán túlsúly, ezért is nem látszik egyértelműen. Elsőnél is csak félidő után kezdett igazi kismamás pocakom látszódni.

2014. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. A hasad a méhed növekedésétől mindaddig nem nőhet, ameddig a méh nem lépi át a szeméremcsont vonalát. A terhesség alatt termelődő hormondok viszont, főként többedjére szülő nőknél már korán okozhatnak "álpocakot", hiszen a progeszteron egyszerre okoz puffadást, valamint az izmok-kötőszövetek átmeneti lazulását - ezáltal a gázosabb belek előtűnnek, és már akár terhes pocaknak is tűnhetnek.
2014. márc. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!