Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mibe öltöztetnétek? Holnap...

Ti mibe öltöztetnétek? Holnap elvileg 20-22 fok lesz, és egy több órás sétát tervezünk a 11 hónapos fiammal. Mit adjak rá? Már teljesen összezavarodtam.

Figyelt kérdés
2014. márc. 21. 23:29
 1/8 lcs ***** válasza:
94%
régetesen öltöztesd fel, hogy tudjál levenni róla, ha meleg lesz :) csak eggyel kell rá több réteg, mint amit rajtad van. szóval ha te rövidujjúban leszel, akkor neki elég egy pl rövidujjó body egy vékonyabb pulcsival :)
2014. márc. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 lcs ***** válasza:
92%
ja, nadrág meg pl kord nadrág, zokni (esetleg térd zokni, hogy azért a kis lába ne legyen kint) :)
2014. márc. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanabba öltöztesd mennyiségileg, amiben te is jól érzed magad holnap. A gyerek is ugyanazokból a sejtekből épül fel mint te, tehát ugyanattól fázik meg vagy sem.
2014. márc. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én holnap biztos, hogy csak pólóban meg nadrágban leszek, szerintem ez neki kevés, de egy vékonyabb pulcsival, plusz ha szeles idő van, egy vékonyabb sapi, az jó nem?
2014. márc. 22. 00:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne oltoztesd tul, ha megizzad, konnyen megfazik.
2014. márc. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam a harmadik válaszoló. Amit írtam, gyermekgyógyász nevelőapámtól tanultam, és négy gyereket neveltem fel. Soha nem szabad abba a hibába esni, hogy jaj, a pici az pici és jobban megfázik, mint én. Dehogy. Ne felejtsd, hogy az eszkimó anyák mínusz 40 fokos hóviharban is levetkőztetik a kisgyereket. Ezt persze neked nem kell csinálnod, neked csak egy átlagos, mérsékelt éghajlaton kell gyereket nevelned. Olyan egészséges lesz, amilyennek engeded. Ha túlöltözteted a saját kényelmed kedvéért, később neki ártasz. Láttál már cigánypurdét hóban mezítláb? Én láttam, nem is egyszer. Semmi baja sem volt. És nem véletlenül.
2014. márc. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem akarom túlöltöztetni, de azért a póló korai neki, nem?
2014. márc. 22. 00:28
 8/8 Jégtánc ***** válasza:
Vékony pulcsit vagy vékony széldzsekit adnék rá a poló fölé.11 hónapos még nem mozog úgy és annyit mint egy stabilan járni tudó és futkározó kisgyerek.
2014. márc. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!