Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám egyik farpofája kisebb,...

Babám egyik farpofája kisebb, mint a másik, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Plusz a fenekénél a luknál egy görbület van,és keményebb a kisebb farpofa belső fele,mintha csont lenne ott.Már a kórházban észrevettem,szóltam,és itt a gyerekorvosnak is.Senki nem lát semmit,amit mi itthon.Volt ilyesmi valamelyikőtök babájának?Mitől és,mi lett vele utána?Nagyon aggódunk!
2014. márc. 24. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Ha 2 orvos azt mondja nincs baja, akkor miért aggódsz?

Amiből kettő van, sosem egyforma.neked egyforma a két melled, a krt füled, a két lábad?!

2014. márc. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben van,de pl. A hipotóniát a kórházban beírták fejlődési rendellenességnek,itthon a gyerekorvos meg csak lesett,hogy nem lát ilyet nála,szóval mindenki mást mond.De annyira szembetűnő,hogy nem lehet nem észrevenni,és kitapintani.
2014. márc. 24. 08:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
azért ha találnál egy öreg - tehát sok gyakorlattal rendelkező - ortopéd orvost, akkor nézesd meg vele
2014. márc. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak a nagyajkai voltak eltérő méretűek. Legalább is én ezt hittem. Aztán mikor 16 hónaposan még nem járt, szakember javaslatára elvittem kiroprakterhez, aki megállapította, hogy medencecsavarodása van. A kezelést követően azonnal szimmetrikusak lettek a nagyajkak, és rá 3 napra elindult. Szóval nálunk statikai oka volt a dolognak, és ő is születéskori hypotón volt.
2014. márc. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ortopéd orvosok szokták vizsgálni a far illetve a redők eltérését és ebből következtetnek csípőproblémákra. Hat hetes korig érdemes lenne elvinni (nálunk mindenkit küldenek) csípővizsgálatra, valamint ultahangra. Ami az izomtónust illeti, megnézetném Dévényes szakemberrel (ez pénzes, de nagyon jók szoktak lenni)
2014. márc. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm,kérek beutalót csípőszűrésre.Nálunk nem kötelező,remélem nincs sok várakozási idő.Remélem nincs komoly baj!
2014. márc. 25. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!