Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is ilyen a babája?...

Másnak is ilyen a babája? Hyperaktív? Okozza valami vagy ő ilyen? Korral jár

Figyelt kérdés
Kislányom egy pillanatra sem áll meg úgy értem még evés közben sem pelenkázni lehetetlenség pelenkázón életveszélyes.Tegnap este egyenesen elfáradtam.kb 20szor fordítottam vissza és ordít ha megfordítom hogy fel tudjam öltöztetni meg pelenkázni és Ha megáll akkor is mozgatja a lábát vagy kezét.És sosem fárad el ja 9 elvan egyedül is jó baba
2009. dec. 17. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:

9 hónapos?

Az én lámnyom is annyi idős és olyan mintha felhúzták volna, egész nap jön-megy (mászik) pakol, virágokat levélteleníti, cd-ket pakol, kiabál ha valami nem tetszik neki.

Pelenkázáskor csak a popsikrémes tubus "nyugtatja" le, ha öltözködni kell, akkor feszeng, hisztizik.

2009. dec. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a korral jár. Az én kislányom is ilyen volt. Most már 3 éves, és még mindig jön-megy, de 9 hónaposan olyan volt mint egy Duracell nyuszi.
2009. dec. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek én is. Annyit tennék hozzá, hogy ha pl. sokat van hordókában, járókában, szóval érted, kicsit visszafogva, akkor annál jobban tombol, ha teheti.
2009. dec. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem nem nem...Nincsen SOHA járókában,hordozóban néha van szobahintában de az EGÉSZ NAPOT a földön tölti forog kúszik felfedez,korlátozva csak a veszélyes helyek és hideg járólap vannak de amennyire lehetett inkább bababiztossá tettük a lakást.És a járólap nagy részére is készülünk szőnyeget venni.De tegnap pl a lábát fogtam pelenkázás közben és nem érdekelte fordult közben én még mindig fogtam a két lábát egy kézzel és már szinte kézen állt már csak nevetni bírtam mindent úgy intézek hogy ne kelljen kapkodni sietni nade ezt nem mindig lehet.Meddig tart????kb egy hete kezdődött.akkor még sokáig????
2009. dec. 17. 11:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez teljesen normális.

Mindenkinél máshogy van, lehet, hogy csak néhány hét, de akár hónapokig eltarthat. Sőt, ha ilyen a temperamentuma, sose lesz elücsörgős, nyugis baba. Az én fiam 1,5 éves elevenség, egy percre nem áll meg még most sem. De már érti amit magyarázok neki, így ha rászólok, pl pelenkázáskor akkor addig nyugton marad.

És ha egyéb problémája nincs, az alvása rendben és lekötik a játékok, akkor tuti biztos, hogy nem hiperaktív. A hiperaktív gyerekeket nem lehet lekötni, és mindig alvási problémáik vannak.

2009. dec. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is csak szeretném megkérdezni, hogy adsz-e neki kakaót inni és milyen fürdetőt használsz?

Ezt azért kérdezem, mert sok kakaóra nem írják rá dde mindegyiknek van koffeintartalma is (pl.NESQUIK).

A legtöbb babafürdetőben szteroid van, pl Johnson's.

Ezek olyan apróságok, ami hétköznapinak tűnik, de hiperaktivitást okozhat.


Ha gondolod, írj vagy kérdezz bátran, szivesen válaszolok.

Szép napot!

2009. dec. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

09:46

10 éves fiam papír szeritnt hiperaktív (szeritem nem az), kicsinek nem volt pörgős, jó alvó volt, még most is az. Sokkal többet aludt 9 hónaposan, mint most a lányom.

2009. dec. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!