Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik tápszert lehet felíratn...

Melyik tápszert lehet felíratni a gyermek 3 éves koráig gasztroenterológus nélkül is?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem semelyiket. Megveszed teljes áron.

De miért van rá szükség?

2012. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az Ar-eseket biztosan. Fiam bukós baba volt és még most is felírja a doki 18 hós. azt mondta, 3 éves koráig írhatja.
2012. febr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13 hónapos a kisfiam, a bukós babáknak való Humana BabyFit Plus, antireflux tápszert írják fel neki még mindig. Koraszülött volt.
2012. febr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljes áron tudod megvenni. 2 éves kortól szakorvosi vélemény kell hogy a háziorvos is fel tudja írni. Ha bírja a tejet, miért kéne tápszer. Ha allergiás, akkor meg úgyis kell szakorvos.
2012. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekünk is a Humana baby fitt plusz antirefluxos van, de azt mondja a dokink, hogy 1 éves kor fölött gasztroenterológus ajánlásával írhatja fel.
2012. febr. 12. 17:54
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként 1 éves múlt.
2012. febr. 12. 17:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a fiam 13 hónapos, ahogy írtam is, és a gyermekorvos simán felírta, gasztroenterológus nélkül. Bár ő koraszülött volt, jelen esetben ez nem hiszem, hogy számít.
2012. febr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak így olyan gáz! Mert ugye a kisfiam bukós volt, azért lett írva neki ez a tápszer, most meg már nem az így nem írja fel, csak gasztroenterológus ajánlatára.
2012. febr. 12. 20:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor úgy néz ki, sok múlik az orvosok hozzáállásán, jóindulatán is...:( Mert ha tiltott lenne a felírása, ha jogszabály kötelezné arra, hogy más szakember javaslatát igazolja, akkor biztosan az enyém sem írhatná fel...
2012. febr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tőlem meg sem kérdezte, hogy bukik-e még. Egyébként előfordul, de ő még csak 10 hós lenne korrigáltan. Előző voltam.
2012. febr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!