Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy öltöztessem, ha egyszer...

Hogy öltöztessem, ha egyszer 22 fokban, egyszer 17 fokban van a 2 hónapos baba? / m-es belmagasság van a lépcsőházban, és ha kihozom a 22 fokos szobából 10 percen belül jéghideg a keze hiába van rajta plusz takaró.

Figyelt kérdés
Ami rajta van állt: hosszú újjú body,kezes lábas pamut,zokni,plüss újjatlan rugi.Sapit adjak rá?
2009. dec. 17. 12:28
 1/4 A kérdező kommentje:
6 m-es.
2009. dec. 17. 12:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Most ezt nem értem.... A lépcsőházba viszed csak vagy ki a szabadba? Lépcsőháznak nem látom értelmét. Sétánál legyen rajta ezeken felül overall, sapka, kesztyű és takard be.
2009. dec. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom a családi házban van egy lépcsőház, amin fel lehet jutni az emeletre és fordítva...Nálunk is így van. Ráadásul a fürdő fenn van, és mivel mi nem használjuk a felső szintet, így nincs fűtve. És a lépcsőházban egyáltalán nincs fűtés. Én úgy szoktam, hogy rátekerem a törölközőt és jól magamhoz szorítom, vagy a pulcsimból / köntösből csinálok neki "kengurut". Eddig bevált..
2009. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen...családi házban lakunk.Mi használjuk felső szintet,csak a lépcsőházban nincs fűtés,viszont az alsó szint is hidegebb.Adjak rá lentre +ba valamit ezeken kívűl?Nehéz,mert ha meg leízzad akkor megfázik.A nagyobbikkal könnyű,mert Ő mozog.
2009. dec. 17. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!