Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ez lisztérzékenység?...

Lehet ez lisztérzékenység? Van valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalata?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk dokinál, kis kiütések vannak a testén, most már több mint egy hete folyósabb a kakija, néha elég büdös is, nem a megszokott. A doki szerint ez tejcukor érzékenység, írt fel laktózmentes tápszert, a jövőhétig ha nem javulna, vagyis múlnak a kiütések, fel kell hívnom. Tudom senki nem lát bele a gyerekbe, de érdekelne, hogy van-e valakinek ezzel tapasztala, járt-e más ilyen cipőben? Féle, hogy lisztérzékeny a gyerek, nem tudom, hogy mik az arra jellemző tünetek....
2014. márc. 26. 13:20
 1/1 anonim válasza:
A cöliákia (liszérzékenység) tudtommal nem jár kiütésekkel, ott a bélbolyhok halnak el a glutén hatására. Szerintem az orvos válaszát fogadd el. Bár aztótw már biztos tudjátok, hogy mi volt a baj. :)
2014. ápr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!