Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok nekem pihenőszéket?

Ajánlanátok nekem pihenőszéket?

Figyelt kérdés

2 hetes kis kerilányomnak szeretnék keresztelőre venni. 25000 Ft-ig.

Nekem nincs még gyerekem, nem tudom mire kell figyelni ilyenkor.


2014. márc. 28. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Tescoba lehet kapni bright starts hintát.

20.000 körűl van az ára.

Jobb mint a pihenőszék, mert ebben tud pihenni, aludni mint a pihenőszékben, és ringatja, hintáztatja is, ami nagyon jól jön az Anyukának, ha fáj a pici hasa, vagy nehezen alszik el.

[link]

A fisher price hinták a legjobbak.

2014. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cam nanna rock!
2014. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a héten vettem használtan hasonló hintát. Nagyon szereti. Nekünk van külön pihenőszékünk is. Azt azért szeretem, mert kisebb helyet foglal, így a lakásban bárhová le tudom tenni, akár az asztalra is. A hinta nagyobb helyet foglal, viszont abba nagyon jókat tud aludni miközben ringatja, meg jobban körbeöleli, mivel le lehet teljesen fekvő pozicióba állítani. Én csak annyit néztem, hogy ne 9 kg-ig, hanem 11 kg-ig legyen használható.
2014. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!