Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok nekem pihenőszéket...

Ajánlanátok nekem pihenőszéket ami bevált nektek?

Figyelt kérdés
olyat szeretnék ami jól tart,zenél és rezeg is mondjuk nem ez a legfontosabb támpont 1 hónapos a babám...használt is jó lenne.köszi
2010. aug. 26. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia én ezt néztem ki a babának, tapasztalatom nincs, még meg sem született a csöppség, csak nézd meg hátha neked is elnyeri a tetszésed.

[link]

2010. aug. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez van, amit az első válaszoló belinkelt. S nagyon elégedettek vagyunk vele. Most 10hós a babám, de még mindig szoktt benne ülni, igaz, csak egy gyors reggeli erejéig. Sőt még később is ki tudjátok használni, önálló kisszéknek. Csak ajánlani tudom.
2010. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom: nekünk majdnem teljesen ilyen van ( [link]

2 hónapos korától használjuk, most két éves, és még mindig szereti. Persze már nem kell bekötni, meg leszedtük a játékhidat, és főleg hintaszékként funkcionál. Napi szinten üldögél benne, mesekönyvet nézeget, néha bekapcsolja a rezgetést. Az egész szerkezet és a huzat is strapabíró (többször mostam, és még mindig szép).

2010. aug. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mármint az oldalon a második pihenőszék (harmadik válaszoló voltam).
2010. aug. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

na én nem pihenőszéket ajánlok hanem ADAMO hintát!!!

Egy fúrás a mennyezetbe, és kész!

Nem zenél, de ringat ..

a baba hozza létre a ringató mozgást a mocorgásával. Minden irányban mozog, egy rugó segítségével függőleges irányban is ringat

a hintázás fejleszti az agyi érési folyamatokat, és a két agyfélteke közti kapcsolatok kialakulását,

beindítjaa súlygyarapodást és a mozgásfejlődés is gyorsabb

és nyugtat.

Állítólaga pocakfájásra is jó- de nemtom mert nekünk nem fájt a pocak- talán ettől?-a mi babánk 6 hónapos, újszülött korától használjuk, akkor még picurka volt, néha sírt benne, de leginkább abban aludt napi 2-3 órát.Aztán megszokta és kb másfél hónapos korától élvezi is és vigyorog a hintában.

3 éves korig vagy 15 kg-ig használható, kényelmes puha párnája van,


ha ezt használod nem kell ringatnod a karodban, mert ez tökéletesen helyettesít, amíg nem tudsz vele mellette lenni- egy anyának más dolga is akad..

A hinta magassága változtatható, ezért ha háziállat vagy nagyobb tesó van otthon garantáltan nem éri el ha magasabbra állítod. De a nagytesó is biztonságban ringathatja ha leengeded. A tesók is élvezik, hogy ha kicsit rájuk bízod a babát..Van egy nővér és egy bátyó itthon.. na ők aztán imádják a kicsikét ringatni..


Ja szabadtéren egy fára is kiakasztható -biztonságos a kötele és a rögzítőrendszere- és akkor igazi kerti hinta (van hozzá szúnyogháló is)


Pihenőszékünk is van de csak akkor használjuk.. ezek után talán érted miért is:)


nézz utána , próbáld ki..


Teszvesz-en van 8-9 ezerért is, de ez gyárilag 20 ezer körül van.- de ezt garantáltan kihasználjátok 3 évig..

2010. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsó válaszolóhoz, az Adamo nagyon jó. Én az eredetit vettem, mert egy ismerősömnél láttam egy nagyon silány másolatot, szinte vékony cérnán lógott és nem bántam meg. 15.000,- forint körül van, a rugó ajándék és egyik nap megrendeltem, másnap már itt is volt. A babám imádja.
2010. aug. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2010. aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,én is fisher price-tnéztem ki csak szerettem volna olcsóbbat...a hinta azért nem jó mert az a lényeg hogy hordozható legyen,ha főzök stb...köszi mégegyszer..
2010. aug. 27. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!