Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehetett 14 hónapos...

Mitől lehetett 14 hónapos babámnak 1 napig 38,5 fokos láza? Délután kezdődött, éjjel is még magas volt neki. Másnap 37,5 mára már semmi.

Figyelt kérdés
Nem folyik az orra,nem jön a foga sem,annál amugy sem szokott láza lenni. Torka fájhat,ha keveset eszik? Vigyem dokihoz,vagy ne?Nem 3 napos láz,mert azon tulestunk.
2009. dec. 17. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen fájhat a torka, ha ma éjszaka is lázas lesz szerintem vidd el az orvoshoz, vagy hívd ki házhoz ha lehet.
2009. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De már nem volt ma sem lázas,csak nem hagy nyugodni,hogy mitől lehetett egy napi lázas.
2009. dec. 17. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami vírus ment át, rajta ha van otthol normaflor adhatsz neki 1 ampullát. Telefonon is megkér. a gyereko. ő mit mond.
2009. dec. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet még húgyúti fertőzése is, de azt érzed ha kibontott a pelusból borzasztóan aceton szagú a vízelet. De ezt még úgy is tudod ellenőrizni hogy veszel tőle reggel pisit és megnézed ha tiszta nem zavaros akkor nem hiszem h gond van. De lehet egy gyors lefolyású virus is.

üdv. 19 hós kislány anyukája

2009. dec. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, ugyanez volt nálunk is! Tegnap előtt reggel már lázasan ébredt, egész nap 38 fok körül volt, este adtam neki Nurofent. Beszéltem közben a dokival, azt mondta, hogy valami vírus lehet, nagyon sokféle van most, ha holnapra romlik az állapota, kijön és megnézi. Ja, még annyit, hogy az én kisfiam 2-szer hányt is aznap.

Másnap reggel viszont már csak hőemelkedése volt, délutánra semmi, ma pedig abszolút jól van.

Más tünet nálunk sem volt, csak a láz és a hányás.

Szerintem átment rajtuk a vírus egy nap alatt. Szerencsére! :)

2009. dec. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!