Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a gyereke elkapta a...

Akinek a gyereke elkapta a hasmenéses vírust, annál hogy kezdődött? Csak hasmenéssel, vagy hányással, esetleg magas lázzal?

Figyelt kérdés
Kisfiam tegnap óta lázas,éjjel 39,4 volt neki,reggel 7-kor is 39,2.Doki szerint hasmenéses vírusa van,de eddig még se hasmenés,se hányás...Szerintetek?
2010. ápr. 28. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem mindkét gyereken és a környékbeli összes gyerkőcön átment ez és szinte mindig hányással kezdődött. Utána vagy azzal párhuzamosan (ez a rosszabbik eset) vagy egy nappal később jött a hasmenés és a láz is.

Felénk így zajlott, és ráadásul a 3-4 nap környékén már úgy nézett ki hogy meggyógyultak a gyerkőcök, amikor is újabb hányásos rész jött, újra hasmenéssel és eltartott még 4 napig, szóval összességében 8 nap volt.

2010. ápr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia

nekünk éjjel magas láza lett, 39,3 és reggel hasmenése lett.a kisfiam nem hányt.csak 4napig volt hasmenése, de az nagyon.

2010. ápr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Basszus, bocsi az off-ért. Épp most akartam feltenni egy kérdést, hogy van most iylen hányós virus? Soha nem hányt még a kislányom, sőt még bukni sem bukott, pedig már 6 hós, de ma reggel ilyen tej szerű habot hányt. Szerintetek vigyem orvoshoz? Láza nincs.
2010. ápr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem vidd orvoshoz.az én gyerekemnek szerintem más baja van,mert azóta sem hányt,hasmenése sem volt...
2010. ápr. 28. 12:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Azóta sincs semmi baja, se láza, se hasmenése, s hányni se hányt. Nem tudom, mitől lehetett. Ha esetleg mé lenne hasonló, vagy nyűgös lenne, mindenképp elviszem dokihoz. Köszi szépen, s mégegyszer bocsi, hogy belepofátlankodtam a kérdésedbe. Nektek is jobbulást!
2010. ápr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!