Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért veri a fejét éjjel a...

Miért veri a fejét éjjel a kiságy támlájába? Többi lenn.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lányom elkezdte pár napja,hogy éjjel babapózba teszi magát,felmászik az ágya támlájához és előre hátra ringatózva veri a fejét a kiságyba. 18hónapos lesz,eddig nem csinálta. Mi oka lehet ennek? Nem cicis,nem tápszeres,nem cumis,nincsen alvós akármi sem neki,eddig magába aludt el,most is.Apja mondta,hogy ő is ezt csinálta még 6 évesen is.


2014. márc. 30. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális addig, amíg saját magának nem okoz fájdalmat. Így "ringatja", nyugtatja, altatja magát.
2014. márc. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet leszek pontozva, és én vagyok a tudatlan. De szerintem ez nem normális jelenség. Nem gondolom, hogy a kis fejének ez jót tenne. Én azért egy neurológushoz elvinném, de legalább a gyerekorvost megkérdezném a dologról. Értem,hogy így ringatja el magát, ok legyen, de hogy veri is a fejét szerintem nem normális dolog. (fusztrált, túlterhelt)
2014. márc. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fájhat valamije? nem alszik nyugtalanul? csak abból indulok ki hogy az én lányom feje folyton kopog ha fogzik állandóan mászik felfelé ő is.
2014. márc. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. márc. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: Köszi, hogy ezt belinkelted! :D Ma is tanultam valamit. :D
2014. márc. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!