Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki 18hónapos babáját gyerekhe...

Aki 18hónapos babáját gyerekheverőn altatta, nem félt hogy leesik alvás közben? Jók a leesésgátlók? És ha feláll az ágyban éjjel? Jön a kistesó, ágyproblémánk van. Újabb kiságy vagy gyerekheverő?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
15 hónapos kora óta van heverője a fiamnak.egyszer sem esett le,és nincs leesésgátló sem rajta.egy ideig elépakoltam a diszpárnákat,ha legurulna ne a földre huppanjon egyből.már az sem kell.most 19 hónapos
2011. márc. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!Nekünk a magasabb leesésgátlós ágyunk van már 1 hete,eddig még nem esett le középen se.Éjjel ha felkell nem áll fel hanem lemászik és átjön hozzánk:))))

Nappal ugrál rajta akkor mindig rászólok hogy nem szabad az ágyon állni mert azon feküdni szabad csak és akkor mászik rajta vagy szépen leül és játszik

2011. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az enyémeimet rögtön rendes ágyra tettem a kiságy után. Az ágy mellé tettem takarókat, meg egy pár párnát, hogyha le is esik, ne üsse meg magát nagyon. De egyszer sem estek le. Úgyhogy én feleslegesnek találom a leesésgátlós ágyakat.

De ha már nem kiságyban alszik, nem fog felállni az ágyban, mert magától le tud mászni.

Kiságyat pedig felesleges újat venni, mert nem használná sokáig.

2011. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

17 és fél hónapos a lányom, még csak most kapott nemrég új ágyat, leesésgátlóval (előtte velem aludt szivacson).

Eddig még nem volt gond:-)

2011. ápr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam hétfőn kapta meg az új ágyát, s kedden lesz 19 hónapos. Nekünk leesésgátlós van. Megbeszéltem vele, hogy ebben az ágyikóban nem szabad felállni, ha felébredne, csak szóljon apának/anyának és máris jövünk. NAgyon szépen betartja. Felébred és máris szólítgat minket :). Imádja az új ágyát.

Nálunk is jön a kistesó.

2011. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a kislányom 21hóapos.Szerintem attól függ,hogy mennyire forgolódik éjszaka.Nappal ebéd uán nekünk nincs gond ezzel,de éjszaka sokat forgolódik igy én mellette alszok,mert leesne még leesés gátlóval is,pedig 90*200-as ágyat csinált neki a párom.Te tudod milyen a babád:)
2011. ápr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!