Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiságy utánn, ha már nagy...

Kiságy utánn, ha már nagy ágyban altatjátok a babátokat Nem féletetek hogy éjjel kijön a szobájábol és olyasmit csinál amit nem szabad, veszélyes, (mert nem halljátok hogy kijött) Vagy bezártátok az ajtaját?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Soha nem zártam rá a gyerekeimre az ajtót, mert akkor nem hallottam volna, hogyha felébrednek. Amióta megszülettek, azt is hallom, ha csak megfordulnak az ágyukban vagy köhintenek, nemhogy azt, ha felkelnek...bármilyen jót is alszom :)
2010. febr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, de ez vmi "beépített" radar bennem is, mert minden zajra felébredek....De ha félted, akkor -ha megoldható- rakd a közeletekbe a kiságyát, így biztosan hallani fogod, ha felkel.
2010. febr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
illetve nagy-ágyát:)
2010. febr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én rázárom az ajtót, de még így is hallom, ha felébred. De általában az az első, hogy kijön és engem keres. Inkább a délutáni alvásnál szokott előfordulni, hogy alvás helyett elkezd meséskönyvet nézegetni, de ezt is meghallom, de ráhagyom. Legalább elvan csendben. 2,5 éves.
2010. febr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem lehet becsukni az ajtót, mert akkor el sem alszik. Éjjel is nyitva hagyom, hogyha van valami, akkor halljam. Idáig mindig felkeltem, amikor jött át hozzánk. Ez ösztönös.
2010. febr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csukd be az ajtót és használj bébiőrt, ha ez aggaszt. Így biztosan meghallod, ha felébred.
2010. febr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem csukom be a kislányom ajtaját.Nem is bírna elaludni úgy.Én is minden neszre fennt vagyok!
2010. febr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!