Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a fogzástól lázas kicsit a...

Ha a fogzástól lázas kicsit a kislányom, akkor meddig tarthat hány napig a láz, hőemelkedés? 8 hónapos baba anyukája!

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy régi tévedés!

A fogzástól sosem lázas a baba, csak néphiedelem.

Gyermekorvos, ill. lázcsillapítás!

2009. dec. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Lányom 7,5 hónapos. Eddig 1x volt fogzástól hőemelkedése, 1x pedig 3 napig hőemelkedés, majd 3 napig magas láz. Akkor voltunk dokinál, megvizsgálták, biztos, hogy a foga miatt volt, mert se vírus, se semmit nem találtak. Vizeletet, vért, mindent vizsgáltak. Ez egy hete volt. Láza elmúlt, fog nincs. Kíváncsi leszek, mi lesz ha majd áttöri, mert most is 39 fok fölé ment.

Doki azt mondta lázcsillapításon kívül ilyenkor nagyon mást nem tudunk csinálni. Kitartást, és jobbulást!

2009. dec. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én meg azt mondom tapasztalatbol hogy ,orvosok nem mondják hogy a fogátol lázas ,közben nekünk biztos hogy egyik fogánál egy napig lázas volt(lázat csillapitotuk mire orvoshoz mentünk másnap már semmi láz nem volt) a babám és elötte nem volt más baja se utána sem,és láthatóan áttört másnapra a foga.Öreg doki nyugdijas az utcán egynapon hozzám szolt ,és kérdezte

-Volt lázas fogzáskor a gyerköc anyuka szerint ?Mert orvosilag nem attol lázas ,de én meg sugom hogy igen is attól. ezt mondta.

én meg csak álltam és gondolkoztam vajon mért mondják ?!

2009. dec. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekünk 8 foga van a gyerköcnek és mindegyik más tünettel jött a villágra

így hogy mi meddig tart nagyon különbözö az én tapasztalatom szerint

most kb.2-3 hónapja a fogzás az éjszakánkat zaklatja ki is bujt 2 db fog.

De még nem állt helyre a csönd éjszaka,nappalunk meg tökéletes .De volt hogy a nappali elalvás is cirkusz volt,peddig kicsinek soha.

2009. dec. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!