Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Letört. A foga. Mit lehet...

Letört. A foga. Mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés

13 hónapos fiam első foga félbe tört

tört. Mit tehetnék vele? Fogorvos? Esti.fogmosaskor semmit gond nem volt, délelőtt se vettem észre nem esett el nem evett keményet erre felkel rám mosolygott és nincs foga... Mit tehetnék?


2014. márc. 30. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindenképp megmutatnám fogorvosnak. Hátha tud valamit tenni, hogy a megmaradt csonk ne menjen olyan hamar tönkre.
2014. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd kinő az új foga, ha eléri azt a kort. A fogdoki nem fogja visszaragasztani a tejfogat.
2014. márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm nem is arra gondoltam hogy vissza teszi vagy ilyesmi de akkor most kb 5 évig fog nélkül marad a fiam? Keresztlanyom fogat is most csináltatták meg 4eves és valamivel kezelte neki a doki így nem romlanak a tej fogak ezért kérdeztem.hogy hátha valaki járt már így és tudja mit csinál vele a fogorvos mindenképp elviszem
2014. márc. 30. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!