Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj lenne, ha ezentul delutan...

Baj lenne, ha ezentul delutan 5 korul vinnem ki a babamat setalni?

Figyelt kérdés

Mar vegigprobaltam az osszes idopontot a setara, de eddig ez tetszett neki a legjobban.

Ti mikor viszitek ki a babatokat?


2014. márc. 31. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
9-10 körül, délután 2-3 körül es van hogy este 6kor is.
2014. márc. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj?
2014. márc. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Öööö...miért is lenne baj??Hát akkor viszed amikor nektek jó!

Kicsit vegyél vissza mert így befogsz csavarodni!

2014. márc. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nyugi, nem áll szándékomban becsavarodni, de volt már ismerősöm aki megkérdezte, hogy mi a fenéért "koraeste" sétáltatom azt a gyereket ... akkor ez nem csak nekem tűnik baromságnak.

2014. márc. 31. 13:13
 5/6 anonim ***** válasza:

furcsa tényleg, hogy egész nap otthon vagytok, estefele meg sétáltok mikor már kezd hűvös lenni, de ha neked így jó akkor tedd így. a babádnak meg mondjuk pont mindegy gondolom, hogy hányat mutat az óra :)


de amúgy leviheted 2x is

2014. márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy a lányom nem szeret babakocsizni, állandóan feszeng, nyűgösködik ha a kocsiban van (pici korában nem volt ilyen gond, akkor végigaludta a sétákat), sokszor az a vége, hogy ölben viszem haza, közben tolom a kocsit ...

A délutáni alvása után a legkipihentebb, ha uzsi után viszem le sétálni, akkor általában jól elvan a kocsiban, nézelődik, gagyorászik. Ezért gondoltam, hogy állandósítanánk ezt a délutáni sétát.

2014. márc. 31. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!