Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még olyan aki inkább...

Van még olyan aki inkább délután jár vásárolni a babával?

Figyelt kérdés
Amikor nézegetem a napirendeket mindenki azt írja, hogy délelőtt mennek vásárolni. Egy időben én is így csináltam de mindenhol iszonyat sokan vannak reggel, a postát nem lehet megjárni 1 óra alatt. A boltban nem lehet megmozdulni és minden napra jut valaki aki " nem veszi észre " a sort és szépen az elejére ballag. Meguntam az állandó veszekedést emiatt és már délután járunk el. Szerencsére így is kapok mindent. Más is jár így vagy én vagyok defektes?
2014. márc. 5. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában én is délután járok vásárolni, egyszerűen így alakult. Reggel felkelünk, eszünk, csinálok ebédet, takarítok, délután van rá jobban időm. Mondjuk én ilyenkor is rengeteg anyukát látok a boltokban, úgyhogy nem hiszem, hogy úrlények lennénk. :-)
2014. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem mindig volt időm rá délelőtt, mert akkor meg az ebéd nem készült el. A délutánnal mondjuk az volt a bajom, hogy ha sokáig aludt, akkor már sötétben kellett mennünk.
2014. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is délután járunk. Délelött főzés stb. Aztán alszik egyet és megyünk mindenfele. Délelött nem járnánk meg lefekvés elött és ha nem alszik a helyén nyugiba akkor nyügös lesz.
2014. márc. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi konkrétan este járunk bevásárolni, így legalább hamar végzünk
2014. márc. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Azért jó volt olvasni is , hogy más is így csinálja :-)
2014. márc. 5. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!