Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 honapos babanak delutan...

8 honapos babanak delutan adtok valamit enni, anyatejen kivul?

Figyelt kérdés
nekem de. gyumi, delben fozi, es anyatej, delutan is adjak, ha igen mit?meg csak 2 foga van, lent.
2014. febr. 6. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Tejpép

Az enyém délelőtt gyümölcsöt, ebédre főzeléket, uzsonnára Tejpépet, vacsorára megint főzeléket kap, s még utánna este lefekvésnél szopik.


Joghurtot is lehet adni uzsonnára

2014. febr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nálunk, délután zöldség van, vagy babakeksz, vagy baba puding
2014. febr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk:

reggeli:joghurt

tízórai:tejpép

ebéd:zöldség

uzsonna:kukoricakása gyümivel

vacsi:tej

Már csak estére kap tejet. Eddig még akart szopizni elalvás előtt napközben is, de pár napja csak sír ha meglátja a cicit meg ütögeti, szerintem le akar róla szokni vagy nem tudom. Azért kínálgatom neki, de nagy a hiszti ha szopiztatni akarom.

2014. febr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, akkor még nem. 8 hónaposan kezdte nagyobb adagban enni a tízórait, nem siettem kiváltani, mert volt tejem bőven. Szerintem 10 hónapos lehetett amikor uzsit evett, nagyobb mennyiségben és nem kért utána rögtön cicit. 8 hónaposan még ebédet nem kapott én először a tízórait és az uzsit vezettem be és csak utána az ebédet. Sinemilt 8 hónaposan kezdett el kapni vacsira, mert kelt éjszaka sokszor (most már tudom, hogy a fogzás miatt és nem az éhség miatt) Sinemil megmaradt a mai napig. Tejérzékeny, így tejterméket nem eszünk. 19 hónapos és még anyatejes. Egy egész élet előtte áll, hogy szilárd kaját egyen, Sinemilt megpróbálhatod uzsira adni, általában szeretik és nem okoz allergiát.
2014. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!