Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennek az oldalnak köszönhetően...

Ennek az oldalnak köszönhetően összebarátkoztál más anyukákkal, akikkel azóta is tartod a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Esetleg össze is jártok, babáitok együtt játszanak?
2009. dec. 18. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egy anyuka nagyban segített nekem abban, hogy leszokjak a dohányzásról.


Egy másikkal egy napon láttuk meg a babáinkat. Ő aznap szült, amikor én remegve mentem az első ultrahangra, amin hivatalosan is megállapították a terhességemet.


A harmadik leendő anyuka meg napra pontosan velem egy idős terhes, így folyamatosan megy az eszmecsere.


Valószínűleg személyesen egyikükkel sem fogok találkozni, de fontosak nekem............

Az egyik közösségi portálon tartom velük a kapcsolatot, ahol időnként egy levél kíséretében érdeklődünk egymásról.

2009. dec. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Személyesen nem találkoztunk, főleg hogy több száz kilométer van köztünk :), de 2 anyuka is van akivel tartom a kapcsolatot. Tök jó dolog, emailon keresztül mindig értekezünk a babákról, nagyjából egy idősek. Szeretek megismerkedni másokkal, remélem akad is még akivel tudjuk tartani a kapcsolatot.
2009. dec. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is összebarátkoztam már egy anyukával itt, e-maileket írunk egymásnak rendszeresen. Az egyik közösségi oldalon pedig képeket is nézegethetünk egymásról és a családjainkról. Személyes találkozás nem tudom, lesz-e valaha, mert messze lakunk.

itt is ugyanúgy lehet ismerkedni, mint máshol :)

2009. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is összeismerkedtem egy anyukával,egy közösségi portálon be is jelöltük egymást.Ott irunk néha egymásnak.A képeken már láttuk egymást,de nem találkoztunk személyesen.Volt egy másik anyuka akivel a terhesség idején leveleztünk szinte végig,majd mikor megszült gratuláltam neki,azota nem irt.
2009. dec. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Még terhesen összeismerkedtem innen egy lánnyal, valamilyen témával kapcsolatban írtunk egymásnak privit. Végigleveleztük az egész terhességünket, akkor még nem találkoztunk. Most 1 éves a babám, rendszeresen találkozunk, 1-2 hetente egy egész napot szoktunk eltölteni. A kislányaink nagyon szeretik egymást, látszik, hogy megismerik egymást, nem csoda, egyik 1 hónapos, másik 3 hónapos volt, mikor először találkoztak.

Van még egy lány, akivel rendszeresen levelezek, őt is innen ismertem meg, vele személyesen még nem találkoztam. Valószínű nem is fogunk, mert messze lakunk egymástól.

2009. dec. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ez olyan jó dolog! :)
2009. dec. 18. 14:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is összebarátkoztam két anyukával. Személyesen nem találkoztunk, de nagyon jókat levelezünk!!!:-)))
2009. dec. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is több anyukával megismerkedtem már, de csak kettővel tartom a kapcsolatot. Van mikor naponta,van mikor csak hetente kétszer emilezünk,mivel nagyon messze laknak. Egyik az ország másik végében, a másik pedig külföldön. Remélem egyszer azért tudunk majd találkozni.
2009. dec. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Többel megismerkedtem.2 vel tartjuk a kapcsolatot,most alakul egy következö.Sajnos mindenkitöl messze vagyok,így marad az MSN.
2009. dec. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én terhességem alatt összeismerkedtem egy anyukával aki mára nagyon jó barátnőm lett.:D Egy hét eltéréssel egyszerre szültünk.Először privizgettünk,utána msn majd bejelöltük egymást portálokon és összejött a tali,hisz csak egy város áll közénk.:) Nagyon kedves.
2009. dec. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!