Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kapott először antibioti...

Mikor kapott először antibiotikumot gyereketek?

Figyelt kérdés

kislányom 17 hónapos és antibiotikumot írt fel neki a doki, mert 3 napja belázasodott, azóta is hol láztalan, hol hőemelkedése van, hol meg 38,3.

sűrű, világos sárga orrváladéka van, hurutosan köhög.

engem nagyon aggaszt, hogy antibiotikumot kell szednie :(

el vagyok keseredve



2014. márc. 31. 18:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi az a brobiotikum?
2014. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
13 hónaposan kapott egy jó kis kötőhártya-, és fülgyulladást,ekkor kapott először.
2014. márc. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

az probiotikum lenne,csak elírta a kérdező.

az én nagyobbik fiam másfél éves volt,mikor először kapott,majd mikor bekerült oviba,úgy havonta :( szerencsére ez elmúlt. a kisebbik 11 hónaposan,fülgyulladása lett,ekkor rögtön 4 adagot,mert nem hatott először. a protexint adtam mellé.

2014. márc. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
6-7hósan 3 napos láz miatt. 3napig csillapíthatatlan 41fokos láza volt,1 hétig nem is evett.
2014. ápr. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
1 évesen, középfül gyulladásra. De azóta sem volt beteg, 1-2 enyhe náthától eltekintve. 2,5 éves. Ha kell az antibigyó, akkor kell. De nem jó orrba-szájba adni.
2014. ápr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!