Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen "trükkötök" van arra,...

Milyen "trükkötök" van arra, hogy 4 év körüli gyereketek bevegye az antibiotikumot?

Figyelt kérdés
Kanalas, folyós antibiotikumot kap, amikor nagyritkán beteg, de mindig úgy kell vele veszekedni, erőltetni, lefogni, stb, hogy bevegye. Próbáltam, hogy utána kap valami finomat, próbáltam elmagyarázni, hogy attól gyógyul meg, "fenyegetőztem", hogy nem játszhat, ha nem eszi meg, de semmi haszna, úgy kell mindig belebirkózni, és hát már egyre nehezebb, mert egyre erősebb...
2013. márc. 26. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
öszilébe, kubus italba beletéve nem kell rola szólni nagy feneket keriteni hozzá megissza
2013. márc. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell trükközni. Elmagyaráztuk, h mire való, megértette, szó nélkül beveszi, sőt ő figyelmeztet, ha már itt az ideje. Egy 4 éves már elég értelmes ehhez.
2013. márc. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az is bele lehet tenni ivólébe? Lehet, hogyg megpróbálom.


Én is próbáltam elmagyarázni neki, többször is, több féle képpen is, de csak belenyal és azt mondja, hogy már evett belőle, többet nem akar....

2013. márc. 26. 10:07
 4/8 anonim ***** válasza:
szintén őszilébe csempészem bele, másképp semmit nem vesz be. a kórházba lefogták és úgy adták be neki a gyógyszert, hogy befogták a száját és az orrát, hogy lenyelje a tablettákat. na azóta magyarázhatom neki, hogy attól gyógyul meg...
2013. márc. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
elsö vagyok siman beleteheted 1 dl be
2013. márc. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kislányomnak multkor a rossz izű clacidot kellet beadnom ,csak akor tudtuk beadni neki ha kaphatott utána egy kocka csokit.
2013. márc. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nurofenes vagy panadolos adagolóba felszívom és a száj hátsó oldalsó részébe dugom és nyomom, utána rögtön iszik rá gyümölcslevet. Nekünk ez jött be, mert így érzi a legkevésbé az ízét.
2013. márc. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Az adagolót meglátja, már rohan elfelé, a lefogás, kanalat a szájába nyomás jött be - már amennyire... Megpróbálom az üdítős dolgot, csak azt hiszem, teával, mert ő azt issza nagyon :)

2013. márc. 26. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!