Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti adtok még harisnyá...

Anyukák! Ti adtok még harisnyát 1,5 év körüli gyerkőcre ilyen időben?

Figyelt kérdés
Annyira tanácstalan vagyok, mert reggel meg késő du. hideg van, a napon viszont jó idő. A játszótéren is beleül a homokozóba, ami szerintem még elég hideg, de ha szaladgál melege van. Ti hogy csináljátok?
2014. márc. 31. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

nem adok...megsül!!

igen,hideg,de mi mondjuk csak 10 körül megyünk ki reggel,akkor már nem olyan vészes,délután mondjuk kint vagyunk sokáig,de az se jó ha rásül a ruha!

Én is leülök velük a homokba,nem fázom,őket még védi a pelus is!

2014. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
nálunk már mezitláb homokozik a 2 éves.. lassan egy honapja
2014. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
15 hónapos. Nem adok rá már harisnyát. Igaz mi 10 és 17 óra közt sétalunk,megyünk a játszira,motorozunk.
2014. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
18hos a lanyom és igen adok rá vékony harisnyát még! Reggel fel 8kor viszem bölcsibe 16:16:30ra megyek érte és utána meg játszótér stb! Bolcsiben sokat ül a homokozóban és az idő még csalóka!
2014. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
igen adok én is rá, mert ahova mi járunk játszó, ott mindig árnyék van és ücsörög a homokban stb. meg elég fázós is.
2014. márc. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha reggel megyünk,és ált mi 8kor indulunk a dolgunkra,akkor adok rá.Ha du megyünk,nem adok rá,ha este jönnénk,viszek neki ráadni vastagabb ruhát vagy plédet.
2014. ápr. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4es vagyok! Csak egy kérdésem lenne a szuper anyukakhoz miért kell barkit lepontozni???? Mindenki válaszolt ki hogy csinalja! Csak hozzá tenném reggel 5fok volt miért ne adjak rá harisnyát? ??? Ha a bölcsi miatt pontoz le vki akkor először tudjon a körülményekről miért kell bolcsibe vinnem és utána pontozzon! Komolyan lassan undorodom ettől az oldaltol, h mindenki ész nélkül gondolkodás nélkül pontoz!
2014. ápr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Adok rá harisnyát, az én lányom 2 éves 8-tól délig van bölcsiben minden nap, sokat játszik, ücsörög kint, a homokozóban, vagy rajzolnak krétával, szerintem elfér még rajta (de én minden gyereken látok amúgy harisnyát). Ha itthon vagyunk, hétvégén, és csak 11 körül mozdulunk valamerre, akkor nem kap már harisnyát, plusz amikor hazajövünk a bölcsiből (ha nem autóval, hanem gyalog jövünk), akkor mindig leveszem róla a harisnyát délben, és lecserélem zoknira.
2014. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Nekem mindegyik hasznos volt, nem is értem, hogy miért kell lepontozni egymás válaszát, de sztem ezt sohasem fogjuk megérteni.


Ma nem adtam a 19 hónapos fiamra, egy vastagabb melegítőnadrág volt rajta, nem fázott.

2014. ápr. 1. 21:17
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy konkrétan amikor kimegyünk milyen az idő. Nálunk pl. most kinnt 3 fok van, gondolom nem sül meg harisnyában a gyerek. Szombaton este 7-kor voltunk kinnt, akkor is hideg volt. Még rajtam is volt pulcsi és kabát is. Ha délután 15-20 fok lesz és akkor megyünk ki, akkor nem adok rá.

Aki meg már egy hónapja mezítláb engedi ki a gyerekét az gondolom nem Magyarországon él.

2014. ápr. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!