Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hós kislányomnak a keresztan...

2 hós kislányomnak a keresztanyuka megvette a beakasztós fülbevalót, de nem a legkisebbet. Van aki egyből az eggyel nagyobbat lövette a gyerek fülébe?

Figyelt kérdés
A legkisebb asszem 6 mm, a nagyobb meg 8 mm. egyébként ez is elég pici.
2014. ápr. 2. 14:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Most néztem, 7 ill. 9 mm.
2014. ápr. 2. 14:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor én csináltattam, akkor még nem lehetett fülbevalót vinni. Azt lőtték be, ami volt nekik (meghatározott anyagból, nem emlékszem), persze ott lehetett választani. És később, amikor már nem volt seb, ki lehetett cserélni bármire.
2014. ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, én is eggyel nagyobbat rakattam a kislányom fülébe. Az egyik ismerősöm a legkisebbet vetette meg, és a kislánya 5 hónapos volt, mikor ki kellett cserélni a fülbevalót, mert már kicsi volt a fülébe.
2014. ápr. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a megnyugtató választ. és az amerikai kapcsos nem szúrja a baba fülét hátul?
2014. ápr. 3. 10:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Én olyat vettem, amit teljes karikába lehet kapcsolni, így nincs ami szúrja a baba fülét. Nem ajánlották az ékszerboltban azt a fajtát ami szúrhatja a kis fülét :-)
2014. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is olyat vettem volna, de az orvos aki szúrja azt mondta, h olyat vegyek ami egyenesen megy át a fülén, mert a görbét elég nehéz keresztül vezetni és szétordítja magát mire kész. és mondták még h ilyet szoktak szúrni a babák fülébe és eddig nem volt panasz(mármint itt nálunk). köszi a választ!
2014. ápr. 6. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!