Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biciklisülést (babának)...

Biciklisülést (babának) milyet vegyünk? Előre a vázra vagy hátra a csomagtartóra? Nektek milyen van?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hátra. Kényelmesebb és biztonságosabb is (szerintem). Nem okoz gondot, hogy nem látod a gyereket.
2014. ápr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hátra szerelhetőt. Én is azt olvastam, hogy az biztonságosabb, ráadásul súlyhatáros, tehát sokáig nem is használható. Ha még kisebb a gyerkőc, érdemes rugósat venni. Mi 11 hónaposan vittük párszor, de minden döccenőnél megálltam szinte, mert azt gondolom, hogy az ütődés nagyon terheli a gerincét. Már 18 hónapos a kicsim, de a férjem még most is mondta, hogy nagyot huppan a gyerek, mikor olyan helyen megyek (pl. Padka). Viszont már nem költenénk új ülésre, mert elég drága. Arra figyelj még vásárláskor, hogy a háttamla pereme kifele hajoljon, hogy a gyerek fején a sisak is elférjen.
2014. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk csomagtartóra szerelhető van. Ahogy az előttem válaszoló is írta döccenőnél nagyot huppan, ezért én teszek bele neki egy szivacspárnát, ami sokat felfog az ütődésből. Van aminek 5 pontos bizt. öve van, az még biztonságosabb, a mienk sajnos nem olyan, de így is totálisan tartja a fiam.
2014. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mi szemeztünk az előre tehetővel, aztán a bicikli boltban a srác elmagyarázta, hogy csak hátra szabad, mert ott biztonságban van, elöl nem.

így hátul ül azóta, kedvence, ha mehet bicajozni apával.

2014. ápr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!